reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Wasze dzieciaki też chcą rodzeństwo mój prosi już od dawna bociana żeby przyniósł.Teraz mówi że bocianów nie ma i dzieci nie przynosi dlatego nie ma haha

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
4 latek mi się wydaje juz takim ogarniętym dzieckiem w porownaniu z moim 2 latkiem, który potrzebuje dużo uwagi i nie zawsze jeszcze mozna go zrozumieć ☺
 
My już po obiadku... Łakomstwo nie popłaca [emoji23][emoji23]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lena a po co mu mm?

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom

Chciałam w ogóle ominąć etap mm i w ogole podawania czegokolwiek z butelki ale uważam, że w naszej sytuacji to mniejsze zło. On wypija dość dużo mleka i nie wyobrażam sobie podać mu zwykłego krowiego w takiej ilości ze względu chociażby na duże ilości sodu i białka. A mleko rano, wieczorem i przed drzemką w południe to dla niego konieczność, niezależnie od innych posiłków, jak nie dostanie to chodzi marudny ;) jeszcze je troche z piersi ale czuje, że lada chwila moje mleko się skończy bo ilość się zmniejsza w błyskawicznym tempie.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny ja po pracy strasznie stresujący dzień do tego doszły starsze zawroty głowy

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry