reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Tak żartuję choć w każdej z trzech ciąż miałam silne bóle głowy... ale bardziej obstawiam hormony niż .przesądy :)
ja z kolei na odwrót, przed ciążą bóle głowy minimum 2 razy w tygodniu, teraz odpukać zdarzyło mi się może z 2 razy ale od początku ciąży :)
 
Przesądów to jest masa.
Od wyglądu cery, po kształt brzucha, ochocie na dane smaki a nawet tempo wzrostu owłosienia.... oczywiście jest zawsze 50/50 więc jak się trafi to potem powtarzają takie bzdury dalej :-D
 
@GoJ fakt, zjadłam sałatkę z krabami, ale na milion procent swieza, bo rodzice prowadzą sklepik rybny. Widocznie nie służy mi teraz.

Głowa mnie też dziś boli, ale to chyba na zmiane pogody. Spałam całe 2h od mojego ostatniego wpisu, a tu dodatkowe 5 stron do czytania xD
 
Ja właśnie nie wiem czy mnie badał, znaczy robił mi badanie dopochwowe już dwa razy, ale czy mierzył szyjkę to nie wiem bo nic o niej nie wspominał.
To pewnie wszysztko dobrze, ja nic nie mówił po badaniu :) mi na połówkowym badał tylko przez usg, mówił, że 3,5 cm i że to spoko. Ginekologicznie badała mi lekarka w 16 tyg. i teraz za 2 tyg będę mieć badaną.
 
reklama
mój mały też się rozchorował, tzn. z przedszkola dzwonili, że ma gorączkę i ból głowy, naszego lekarza już nie ma a u drugiego nie ma miejsc i powiedział, że nie przyjmie. Na razie dałam nurofen i po 18 podjedziemy profilaktycznie na nocną pomoc lekarską, bo jutro komunia i muszę wiedzieć czy to jakiś wirus czy i nic poważnego ;/ ciągle coś..
 
Do góry