reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Ja miałam raz strasznie mnie bolał brzuch, chciałam aż doszpitala jechać, jednak okazało się że to zaparcia. Lekarz powiedział żebym SB rano wypijała łyżkę colon c zdrowie jelit tak profilaktycznie. Ale ja to kupiłam i jeszcze nie używałam, bo narazie zaparcia mi przeszły. Ograniczyłam jedzenie sera żółtego, bo zauważyłam że jak duzo go jem to mam bóle brzucha i zaparcia.
Polecam szklankę lnianych glutow raz dziennie. Pomaga na wszystko co zwiazane z trawieniem i to sama natura
 
Nie no pewnie nie ma nic gorszego jak bóle brzucha. Jak by miało pomoc[emoji6]to lepiej brać. Poważnie. A może jakiejś kolki dostajesz?
Ja ten len zaczelam pic bo na początku ciąży mialam mega bóle żołądka pomogło jak reka odjal. A to byly tak makabryczne bóle aż ciężko mi się oddychało.
 
A w ogóle głowa mnie bardzo boli. Aż wzięłam apap... To chyba tak odnośnie przesądów (jak się jest w ciąży z chłopcem często boli głowa)
 
reklama
@Mama7, @GoJ, dzięki za słowa otuchy. Niestety jest dobra i zła wiadomość. Dobra taka, że prawdopodobnie nie będę leżeć do końca ciąży w szpitalu lub klinice. Zła taka, że prawdopodobnie w poniedziałek przewioza mnie do Szczecina na zabieg wczepienia defibrylatora (już się tego boję) i po tym mnie wypuszcza do domu. Oczywiście poza zabiegiem, który jest dość skomplikowany to czeka mnie kontrola tego. No i poród w Szczecinie, nie wiem czy SN czy CC. no i do porodu powinien mnie kontrolować lekarz z tamtej kliniki. Ciekawe jak często będę jeździć do tego Szczecina, a kasy mamy tak mało :(
@Marilyn Monroe, co masz za arytmie? Ja nie mam jeszcze teraz stwierdzonej cukrzycy ciążowej, ale znając moje szczęście to pewnie pomiedzy 24-28 tygodniem coś mi wyjdzie.
@RooibosGirl, współczuję, że takie przeżycie z psinka :(
Ja nie mam arytmi
 
Do góry