reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
U mnie poloweczka już , a brzuch jak bym miała rodzić :D
Od 18 tyg czułam delikatne ruchy , a teraz już jak leżę wieczorami dłużej, czuję jak się Helenka rozbija :)

Hejka no faktycznie brzuszek zdrowo rośnie Helenka ma dużo miejsca . Ja czuje ruchy od tygodnia a jestem w 20 dzisiaj to już po kąpiel położyłam się na łóżku i mała zaczęła tak tańczyć że myślałam że wyskoczy niesamowite uczucie .
 
Ja kleszcza dwa razy w życiu wyjmowalam. Mezowi i synowi a reka mi tak sie trzesla jak nie wiem. Powiedziałam nigdy wiecej. Wyszly w całości ale potem ciagle bylo sprawdzanie czy sie rumien nie robi czy czasem nie ma objawow boleriozy. Wole psu czy kotu wyjmowac i robie to bez strachu ale nie doroslemu czy dziecku
 
Lepiej pojechać do lekarza nie grzebać przy kleszczach samodzielnie bo różnie może być a gdzie byłaś że kleszcza masz ?

No właśnie byłam w takim hm zagajniku jakby. Ani drzew dużo ani krzaków za bardzo , w sobotę. Bo wczoraj to raczej nie miałam gdzie złapać. Oglądnęłam się po kąpieli i nic nie było a dziś rano patrzę i już taki większy jest , koło szelki od stanika
 
No właśnie byłam w takim hm zagajniku jakby. Ani drzew dużo ani krzaków za bardzo , w sobotę. Bo wczoraj to raczej nie miałam gdzie złapać. Oglądnęłam się po kąpieli i nic nie było a dziś rano patrzę i już taki większy jest , koło szelki od stanika
Żeby załapać kleszcza to wystarczy na trawnik wejść. Wszędzie są. Ja nigdy nie miałam ale jak już się taki czas zaczyna to się pryskam sprayem i pomaga.
 
reklama
Żeby załapać kleszcza to wystarczy na trawnik wejść. Wszędzie są. Ja nigdy nie miałam ale jak już się taki czas zaczyna to się pryskam sprayem i pomaga.

Nie pomyślałam ze akurat teraz mnie dopadnie. Zawsze się pilnowałam , raz miałam ale nie wiem czy zdążył się wogole wbić a teraz z niczego się znalazł :/ Byłam wyjęła pielęgniarka alekarz obejrzał , kazał obserwować czy nie robi się rumień i dał antybiotyk na dwa tyg ale nie wiem czy brać. Ale się zastanawiał czy wogole dać mówi ze bez ciąży by nie dał antybiotyku
 
Do góry