reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Nie pomyślałam ze akurat teraz mnie dopadnie. Zawsze się pilnowałam , raz miałam ale nie wiem czy zdążył się wogole wbić a teraz z niczego się znalazł :/ Byłam wyjęła pielęgniarka alekarz obejrzał , kazał obserwować czy nie robi się rumień i dał antybiotyk na dwa tyg ale nie wiem czy brać. Ale się zastanawiał czy wogole dać mówi ze bez ciąży by nie dał antybiotyku

Zadzwon jeszcze do swojego ginekologa. Zapytaj, powiedz ze zlapalas kleszcza ze masz antybiotyk i czy masz brac.
 
reklama
Dziewczyny jakie witaminki dla kobiet w ciąży zażywacie? Bo ja doppel herz mama 1 tab w ulotce że trzeba 2 ale jednak biorę jedna bo uzupełnia też witaminy w diecie i jak narazie jestem zadowolona i do tego 2 tabletki magne b6 bo wynik magnezu był niski jak robiłam badania .
 
Dziewczyny jakie witaminki dla kobiet w ciąży zażywacie? Bo ja doppel herz mama 1 tab w ulotce że trzeba 2 ale jednak biorę jedna bo uzupełnia też witaminy w diecie i jak narazie jestem zadowolona i do tego 2 tabletki magne b6 bo wynik magnezu był niski jak robiłam badania .
Mi polecano (gin) MamaDHA premium, zamówiłam w internecie, bo tam 40kilka złotych i nie doszły. W aptece kupiłam Prenatal Duo DHA 600. Jest chyba ok, na tyle na ile się znam, skład mi się podoba.
 
Lepiej pojechać do lekarza nie grzebać przy kleszczach samodzielnie bo różnie może być a gdzie byłaś że kleszcza masz ?
Kleszcza można złapać nawet przed blokiem na trawniku [emoji14]

Ja kleszcza dwa razy w życiu wyjmowalam. Mezowi i synowi a reka mi tak sie trzesla jak nie wiem. Powiedziałam nigdy wiecej. Wyszly w całości ale potem ciagle bylo sprawdzanie czy sie rumien nie robi czy czasem nie ma objawow boleriozy. Wole psu czy kotu wyjmowac i robie to bez strachu ale nie doroslemu czy dziecku
Rumień występuje tylko w iluś tam procent przypadków, nie u każdego. Należy bardziej zwaracać uwagę na objawy grypopodobne.

Ja polecam spray na kleszcze i komary z Brossa Czerwony. Mocny, ale nie ma drażniącego zapachu. Od 2 lat go stosuję i działa :)
 
Cześć, dzięki za przyjęcie, mam na imię Bożena i jestem trochę staraczką, bo w maju kończę 48 lat. To moja 4 ciąża, której w sumie nie planowałam, ale już się zakochałam w tym maleństwie... to 20 tc, czekamy na dziewczynkę, mam nadzieję, że sobie jakoś wspólnie pomożemy przejść przez ten cudowny okres... a Wy dziewczyny w jakim jesteście wieku i które to wasze dziecko? Pozdrawiam i życzę miłego dnia oraz spokojnej i nudnej ciąży dla wszystkich zafasolkowanych
36 lat i 3 dziecko
Dziewczyny jakie witaminki dla kobiet w ciąży zażywacie? Bo ja doppel herz mama 1 tab w ulotce że trzeba 2 ale jednak biorę jedna bo uzupełnia też witaminy w diecie i jak narazie jestem zadowolona i do tego 2 tabletki magne b6 bo wynik magnezu był niski jak robiłam badania .
Żadnych.
 
reklama
Dziewczyny jakie witaminki dla kobiet w ciąży zażywacie? Bo ja doppel herz mama 1 tab w ulotce że trzeba 2 ale jednak biorę jedna bo uzupełnia też witaminy w diecie i jak narazie jestem zadowolona i do tego 2 tabletki magne b6 bo wynik magnezu był niski jak robiłam badania .

Link do: Witaminy w ciąży - jak wybrać najlepsze? Analiza i ranking 19 popularnych suplementów diety. - Pan Tabletka polecam ten artykuł :) przydatne informacje i porównanie skladu suplementów obecnych na rynku :) ja przyjmuje prenatal duo, trzy tabletki dziennie, dawka jak na opakowaniu :)
 
Do góry