reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Hejka, rzadko piszę ale czytam na bieżąco :happy: ja po wizycie, z dzidziusiem wszystko ok, płeć nadal nieznana ale jakos mi sie nie spieszy zeby poznac, w I ciąży dowiedzialam sie dopiero w 26 tc i bylo ok wiec i teraz czekam cierpliwie. Maluch strasznie ruchliwy, lekarka sie smiala ze chyba lada dzien poczuje ruchy bo tancuje jak szalone :-D co do rozkow to ja uzywalam i bylam mega zadowolona. Moja córa ma dwa imiona, drugie po mamusi :laugh2: a co :happy: trzymam kciuki za dobre wiesci u wszystkich. Ps. wozek juz nabyłam, trafila sie okazja, padlo na x landera x pulse red berry. Przy corce marzylam o x landerze a kupilismy w koncu tako jumpera i tez bylo ok a teraz odkupilam uzywany wozek ale w super stanie wiec jestem mega zadowolona.
 
dziewczyny czy jest możliwość zarażenia się opryszczką podczas pocałunku w policzek? dzisiaj w pracy koleżanka żegnała się i składała życzenia świąteczne i mnie pocałowała w policzek, a później powiedziała, że ma opryszczkę i ja już świruje, bo nigdy w życiu nie miałam i ponoć jak się zarazi w ciąży pierwszy raz to jest to bardzo niebezpieczne dla dziecka? czy można się zarazić tylko przez pocałunek w usta, ew. używanie tych samych naczyń?
 
Co do opryszczki naprawdę nie trzeba się całować ani w usta ani w policzki żeby mieć tą cholerę. Ja pierwszy raz miałam jakoś jak miałam 13-14 lat. Z nikim się nie całowałam wtedy napewno i nie przypominam sobie żeby miał ktoś z domowników żeby się nia zarazić.
Ja juz w lepszym humorze. Narobili mi więcej strachu niż co warte. Trisomia 21 i 13 chromosomu wyszła super ale 18 chromosomu mam wynik jak to ładnie napisali pośredni. Mam prawdopodobieństwo 1:510 a na amniopunkcje kierują jeżeli prawdopodobieństwo jest większe niż 1:300 więc amniopunkcja mi nie przysługuje a jeżeli chce się dowiedzieć na sto procent że nic nam nie grozi to trzeba zrobić badanie z krwi na wolne DNA za jedyne 2500zł. Tak mnie zestresowali że po powrocie wymiotowałam i dopiero teraz dochodze do siebie.
 
Jesteś przy "kości" że miałaś objawy zakrzepicy? Również biorę acard ale czasami mam wrażenie, że te leki nic nie dają

Tak, jestem. I od kiedy zmniejszyłam duphaston + heparyna jest ok.

Dziedziczą Wasze pierwsze czy drugie imiona?
Fajnie, to juz wiem jak się tłumaczyć z naszego wyboru u córki [emoji1]

Gesendet von iPhone mit Forum BabyBoom

Dziedziczą pierwsze :). Planujemy tak zrobić w przypadku wszystkich dzieci.

Ja mam następną wizytę dopiero za 1,5 tygodnia, a będzie to miesiąc od poprzedniej. Nigdy nie miałam takiej długiej przerwy, ale tak jest ze względu na święta i mój wyjazd. Też się trochę stresuję, zwłaszcza, że ja jeszcze dzidzi nie czuję, a to moja kolejna ciąża. Teraz jest jakieś 16+1. Wszystko w swoim czasie. Heh. Kiedy mniej więcej lekarze informują z większą pewnością o płci? Bo ja pamiętam, że przy pierwszym dziecku chyba było to koło połówkowego.
 
1522357845-47a576c1168bb230-aaaaaa.jpeg


Pamiętacie mój sen o kibelkach, znalazłam idealny rysunek [emoji851]


3jgx3e3kmgns6bmu.png
 
Dziewczyny jak u was ze sluzem w poczatkach II trymestru?? U mnie megaaaa duzo ale nie swedzi ani nie pachnie nieprzyjemnie
 
Tak, jestem. I od kiedy zmniejszyłam duphaston + heparyna jest ok.



Dziedziczą pierwsze :). Planujemy tak zrobić w przypadku wszystkich dzieci.

Ja mam następną wizytę dopiero za 1,5 tygodnia, a będzie to miesiąc od poprzedniej. Nigdy nie miałam takiej długiej przerwy, ale tak jest ze względu na święta i mój wyjazd. Też się trochę stresuję, zwłaszcza, że ja jeszcze dzidzi nie czuję, a to moja kolejna ciąża. Teraz jest jakieś 16+1. Wszystko w swoim czasie. Heh. Kiedy mniej więcej lekarze informują z większą pewnością o płci? Bo ja pamiętam, że przy pierwszym dziecku chyba było to koło połówkowego.
1. Czyli musicie mieć dwoje dzieci różnych płci?
2. W pierwszej ciąży co USG to tylko potwierdzali, w drugiej dopiero na połówkowym się dowiedziałam, potwierdzenie po porodzie,a teraz nie wiem co siedzi w środku więc może dowiem się na półmetku ;) swoją drogą 100% pewność nie da ci nikt ;)
Dziewczyny jak u was ze sluzem w poczatkach II trymestru?? U mnie megaaaa duzo ale nie swedzi ani nie pachnie nieprzyjemnie
Nie zauważyłam ani specjalnie więcej ani mniej chyba normalnie jak przy cyklach.
Tak, jestem. I od kiedy zmniejszyłam duphaston + heparyna jest ok.



Dziedziczą pierwsze :). Planujemy tak zrobić w przypadku wszystkich dzieci.

Ja mam następną wizytę dopiero za 1,5 tygodnia, a będzie to miesiąc od poprzedniej. Nigdy nie miałam takiej długiej przerwy, ale tak jest ze względu na święta i mój wyjazd. Też się trochę stresuję, zwłaszcza, że ja jeszcze dzidzi nie czuję, a to moja kolejna ciąża. Teraz jest jakieś 16+1. Wszystko w swoim czasie. Heh. Kiedy mniej więcej lekarze informują z większą pewnością o płci? Bo ja pamiętam, że przy pierwszym dziecku chyba było to koło połówkowego.
I mówiłyśmy, że będzie dobrze! :) Nie wiem po co ci strachu narobili!
 
reklama
A...! Wczoraj wieczorem przed zaśnięciem leżę i tak mi się w tym brzuchu kotłuje.. i sama nie wiem ile z tego to dziecko ile jelita a może jednocześnie oba. Miałam nieodparte wrażenie, że to jednak dziecko ale aż tak? Bo to jakby na wyobraźnię wziąć wyglądało jakby dziecko odbijało się jak w basenie gdy dopłyniesz do ściany odbijasz się i zawracasz i tak kilkakrotnie i gdyby nie fakt, że lekarz widział ze mną jedno tylko dziecko powiedziałabym, że to bliźniaki. Taki meksyk miałam w brzuchu.
 
Do góry