reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Hej dziewczyny niestety lekarze w nas nie są jak widzę do końca poinformowani. 2 poniedziałek byłam u ogólnego stwierdził że nic strasznego nie jest i że nic nie może dac trzeba leczyć się domowymi sposobami. Wczoraj byłam znowu u drugiego to z tego nic ostre zapalenie zatok i kaszel tak straszny że chwili nie mogę wytrzymać. Dostałam leki. U ginekologa też wczoraj byłam już się nie mogłam doczekać wizyta na NFZ lekarz stwierdził ze usg nie jest az tak potrzebne i ze zrobimy za miesiac. No myslalam ze mnie szlag trafi tym bardziej że już miesiąc minął od ostatniej. Więc to był mój ostatni raz na NFZ. Normalnie święta to zapowiadają się ekstra przynajmniej u mnie.
 
reklama
Hej dziewczyny niestety lekarze w nas nie są jak widzę do końca poinformowani. 2 poniedziałek byłam u ogólnego stwierdził że nic strasznego nie jest i że nic nie może dac trzeba leczyć się domowymi sposobami. Wczoraj byłam znowu u drugiego to z tego nic ostre zapalenie zatok i kaszel tak straszny że chwili nie mogę wytrzymać. Dostałam leki. U ginekologa też wczoraj byłam już się nie mogłam doczekać wizyta na NFZ lekarz stwierdził ze usg nie jest az tak potrzebne i ze zrobimy za miesiac. No myslalam ze mnie szlag trafi tym bardziej że już miesiąc minął od ostatniej. Więc to był mój ostatni raz na NFZ. Normalnie święta to zapowiadają się ekstra przynajmniej u mnie.

Współczuje. Mam nadzieje ze leki szybko zadziałają


p19u3e3k367ah8zu.png
 
Hej dziewczyny niestety lekarze w nas nie są jak widzę do końca poinformowani. 2 poniedziałek byłam u ogólnego stwierdził że nic strasznego nie jest i że nic nie może dac trzeba leczyć się domowymi sposobami. Wczoraj byłam znowu u drugiego to z tego nic ostre zapalenie zatok i kaszel tak straszny że chwili nie mogę wytrzymać. Dostałam leki. U ginekologa też wczoraj byłam już się nie mogłam doczekać wizyta na NFZ lekarz stwierdził ze usg nie jest az tak potrzebne i ze zrobimy za miesiac. No myslalam ze mnie szlag trafi tym bardziej że już miesiąc minął od ostatniej. Więc to był mój ostatni raz na NFZ. Normalnie święta to zapowiadają się ekstra przynajmniej u mnie.
No to normalne - przewidziane są max 4 badania USG
 
Gotica, ja tez muszę czekać jeszcze do 18 kwietnia zeby zobaczyć maluszka. Damy radę :) ważne ze wszystko Ok :)

Dziewczyny jak u was ze sluzem w poczatkach II trymestru?? U mnie megaaaa duzo ale nie swedzi ani nie pachnie nieprzyjemnie

No jest tego trochę więcej obecnie

1522357845-47a576c1168bb230-aaaaaa.jpeg


Pamiętacie mój sen o kibelkach, znalazłam idealny rysunek [emoji851]


3jgx3e3kmgns6bmu.png

[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]A znalazłaś tez go w końcu sama??? [emoji1]


U nas dziś juz wolne [emoji1323]będziemy się dziś pakować i albo dziś wieczór albo jutro z samego rana ruszamy w Wasze strony na święta :) (Koszalin)
Tak nagadałyście o tych rożkach że chyba przy okazji sobie zakupię bo wzorki są cudne



Gesendet von iPhone mit Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny niestety lekarze w nas nie są jak widzę do końca poinformowani. 2 poniedziałek byłam u ogólnego stwierdził że nic strasznego nie jest i że nic nie może dac trzeba leczyć się domowymi sposobami. Wczoraj byłam znowu u drugiego to z tego nic ostre zapalenie zatok i kaszel tak straszny że chwili nie mogę wytrzymać. Dostałam leki. U ginekologa też wczoraj byłam już się nie mogłam doczekać wizyta na NFZ lekarz stwierdził ze usg nie jest az tak potrzebne i ze zrobimy za miesiac. No myslalam ze mnie szlag trafi tym bardziej że już miesiąc minął od ostatniej. Więc to był mój ostatni raz na NFZ. Normalnie święta to zapowiadają się ekstra przynajmniej u mnie.
Co za lekarz przecież im nic nie szkodzi robić usg ja na NFZ byłam tylko na początku aby te najdroższe badania zrobić, w przyszłym tygodniu będę miała aż dwa razy usg normalnie czas się wlecze, szybkiego powrotu do zdrowia
 
Tak, jestem. I od kiedy zmniejszyłam duphaston + heparyna jest ok.



Dziedziczą pierwsze :). Planujemy tak zrobić w przypadku wszystkich dzieci.

Ja mam następną wizytę dopiero za 1,5 tygodnia, a będzie to miesiąc od poprzedniej. Nigdy nie miałam takiej długiej przerwy, ale tak jest ze względu na święta i mój wyjazd. Też się trochę stresuję, zwłaszcza, że ja jeszcze dzidzi nie czuję, a to moja kolejna ciąża. Teraz jest jakieś 16+1. Wszystko w swoim czasie. Heh. Kiedy mniej więcej lekarze informują z większą pewnością o płci? Bo ja pamiętam, że przy pierwszym dziecku chyba było to koło połówkowego.
Pytam bo sama jestem przy kości pół roku po urodzeniu syna miałam atyroskopie kolana wtedy dostałam za mało zastrzyków przeviwzakrzepowych i dostałam zakrzepicy pod tym kolanem co miałam operowane lydka gorąca twarda ból ogromny na samym początku zastrzyki a później przez cały rok brałam acenocumarol co tydzień krew i dzwonienie do lekarza i ustalanie dawki leku raz mniej raz więcej dla mnie to był koszmar od tamtego czasu mam spokój nic mi się nie dzieje ale strach został po drodze miałam operacje jedenj nogi wycinanie żylakówteraz na następnej wizycie powiem lekarzowi że miałam zakrzepice a duphaston brałam w tej ciąży na samym początku
 
Ja ze śluzem nie wiem czy więcej czy mniej,ale jakoś ochoty na seks nabralam i napadlam na męża, a wcześniej to raczej unikalam zblizen bo jak zwykle hormony moje dały czadu w poprzednich ciążach seks mógł dla mnie nie istnieć
 
reklama
@Carmi No na szczęście ja swojego wciąż jeszcze nie znalazłam :p

Co do tego śluzu, ja na początku miałam dużo i ostatnio znów. Oczywiście się stresowałam, ze mi płyn odpływa itp. Ale byłam w międzyczasie na usg i nic mi nie powiedzieli, to chyba jednak nic wielkiego.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry