reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Dziewczyny jak u was ze sluzem w poczatkach II trymestru?? U mnie megaaaa duzo ale nie swedzi ani nie pachnie nieprzyjemnie
ja zauważyłam dużo więcej, ale jak mówiłam lekarzowi na poprzedniej wizycie, że chyba za dużo to powiedział, że nie ma za dużo, bo w tym okresie właśnie może być więcej a po drugie jak luteina się rozpuszcza to też ma wpływ, więc nie już nie przejmuję
 
reklama
Tak, jestem. I od kiedy zmniejszyłam duphaston + heparyna jest ok.



Dziedziczą pierwsze :). Planujemy tak zrobić w przypadku wszystkich dzieci.

Ja mam następną wizytę dopiero za 1,5 tygodnia, a będzie to miesiąc od poprzedniej. Nigdy nie miałam takiej długiej przerwy, ale tak jest ze względu na święta i mój wyjazd. Też się trochę stresuję, zwłaszcza, że ja jeszcze dzidzi nie czuję, a to moja kolejna ciąża. Teraz jest jakieś 16+1. Wszystko w swoim czasie. Heh. Kiedy mniej więcej lekarze informują z większą pewnością o płci? Bo ja pamiętam, że przy pierwszym dziecku chyba było to koło połówkowego.
Ja mam tak ciągle, że chodzę na wizytę co miesiąc. Teraz mam 10.04. co do płci to chyba zależt od samego lekarza i sprzętu, jakim dysponuje.
Dziewczyny jak u was ze sluzem w poczatkach II trymestru?? U mnie megaaaa duzo ale nie swedzi ani nie pachnie nieprzyjemnie
Ja na początku ciąży miałam dużo, potem normalnie, a teraz w drugim trymestrze mam więcej go.
Gotica, ja tez muszę czekać jeszcze do 18 kwietnia zeby zobaczyć maluszka. Damy radę :) ważne ze wszystko Ok :)



No jest tego trochę więcej obecnie



[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]A znalazłaś tez go w końcu sama??? [emoji1]


U nas dziś juz wolne [emoji1323]będziemy się dziś pakować i albo dziś wieczór albo jutro z samego rana ruszamy w Wasze strony na święta :) (Koszalin)
Tak nagadałyście o tych rożkach że chyba przy okazji sobie zakupię bo wzorki są cudne



Gesendet von iPhone mit Forum BabyBoom
To też moje strony :) jestem ze Słupska, a mieszkam obecnie w Szczecinku.
Ja ze śluzem nie wiem czy więcej czy mniej,ale jakoś ochoty na seks nabralam i napadlam na męża, a wcześniej to raczej unikalam zblizen bo jak zwykle hormony moje dały czadu w poprzednich ciążach seks mógł dla mnie nie istnieć
Czytałam, że to naturalne, że w drugim trymestrze wzrasta ochota na seks. Hormony... [emoji1]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam tak ciągle, że chodzę na wizytę co miesiąc. Teraz mam 10.04. co do płci to chyba zależt od samego lekarza i sprzętu, jakim dysponuje.Ja na początku ciąży miałam dużo, potem normalnie, a teraz w drugim trymestrze mam więcej go.To też moje strony :) jestem ze Słupska, a mieszkam obecnie w Szczecinku.Czytałam, że to naturalne, że w drugim trymestrze wzrasta ochota na seks. Hormony... [emoji1]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
oo moja babcia mieszka niedaleko Ciebie - w Bornym Sulinowie :)
 
Uff... Nadrobiłam

Ja byłam w środę na wizycie i pytałam o śluz bo tez go cis dużo. Lekarz powiedział że tak na byc. Wszystko się ma tam oczyszczać i takie efekty.

My już u moich rodziców (łódzkie) w niedzielę jedziemy w męża strony (Rzeszów) a potem wracamy do mazowieckiego (w zasadzie prawie Mazury)... I tam co święta :p
 
Dawno mnie tu nie było. Dzis juz na liczniku 18 tydzień i mimo ze sobie obiecałam ze 12 tygodniu nie będę juz sie martwić to dalej panikuję. Za dwa tygodnie kolejne usg więc mam nadzieję ze dalej z Dzidzią jest wszytsko w porządku. Jak na tą chwilę to czekam na dziewczynkę ;)
 
Tak, u nas zapowiada się drugie dziecko innej płci niż pierwsze ;). Zobaczymy co powiedzą na połówkowym.

Pytam bo sama jestem przy kości pół roku po urodzeniu syna miałam atyroskopie kolana wtedy dostałam za mało zastrzyków przeviwzakrzepowych i dostałam zakrzepicy pod tym kolanem co miałam operowane lydka gorąca twarda ból ogromny na samym początku zastrzyki a później przez cały rok brałam acenocumarol co tydzień krew i dzwonienie do lekarza i ustalanie dawki leku raz mniej raz więcej dla mnie to był koszmar od tamtego czasu mam spokój nic mi się nie dzieje ale strach został po drodze miałam operacje jedenj nogi wycinanie żylakówteraz na następnej wizycie powiem lekarzowi że miałam zakrzepice a duphaston brałam w tej ciąży na samym początku

No właśnie, dlatego ja się tak bardzo przestraszyłam. Wiem, że z tym nie ma żartów. A kiedy przestałaś brać? I jakie miałaś wskazanie do brania? U mnie prewencja po poprzednim poronieniu.

Wiecie co, od trzech dni kłuje mnie na wysokości wyrostka, bo dziecko jak z nami spało, to się oparło stopą przez sen (ale z całej siły) w to miejsce. Zanim zdążyłam zareagować to mnie konkretnie zabolało. Czuje to nawet przy chodzeniu. Panikuję, czy powinno być ok? Wiem, że głupio pytać na forum o to, ale nie ma tam ani siniaka, ani nic, tylko ten ból.

Ja wizyty mam średnio co 2-3 tygodnie. Na każdej USG. Teraz wyjątkowo po miesiącu. Oj, nie lubię czekania...
 
Tak, u nas zapowiada się drugie dziecko innej płci niż pierwsze ;). Zobaczymy co powiedzą na połówkowym.



No właśnie, dlatego ja się tak bardzo przestraszyłam. Wiem, że z tym nie ma żartów. A kiedy przestałaś brać? I jakie miałaś wskazanie do brania? U mnie prewencja po poprzednim poronieniu.

Wiecie co, od trzech dni kłuje mnie na wysokości wyrostka, bo dziecko jak z nami spało, to się oparło stopą przez sen (ale z całej siły) w to miejsce. Zanim zdążyłam zareagować to mnie konkretnie zabolało. Czuje to nawet przy chodzeniu. Panikuję, czy powinno być ok? Wiem, że głupio pytać na forum o to, ale nie ma tam ani siniaka, ani nic, tylko ten ból.

Ja wizyty mam średnio co 2-3 tygodnie. Na każdej USG. Teraz wyjątkowo po miesiącu. Oj, nie lubię czekania...
Ja brałam duphaston bo wcześniej miałam dwa poronienia także strach jest zwłaszcza do wizyty, ale myślę pozytywnie zwłaszcza, że zaczęłam drugi trymestr ☺️
 
reklama
Do góry