reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Nie bój sie tak bardzo amniopunkcji. Miałam ja juz przy obydwu dzieciach. I było Ok . A potem ma sie ten komfort ze sie wie ze wszystko jest Ok :)
Jest 1% ryzyka ze coś pójdzie nie tak ale tak szczerze....to gdzie go nie mamy? Jakieś ryzyko mamy wszędzie



A juz myślałam, ze tylko ja jakaś dziwna jestem hehe. Gdyby nie to, ze czytałam ze w drugim trymestrze można wątpić w swoją ciąże to bym sie juz zastanawiać zaczęła





Dziedziczą Wasze pierwsze czy drugie imiona?
Fajnie, to juz wiem jak się tłumaczyć z naszego wyboru u córki [emoji1]




Gesendet von iPhone mit Forum BabyBoom
A gdzie to czytałaś? Bo ja chyba do pirodu nie ogarnę:-D
 
reklama
U mnie też cc było na zimno. Ale pierwsza ciąża SN, więc skurcze znam aż za dobrze.
Chętnie bym spróbowała znów SN, ale u mnie ciężko o wsparcie medyczne w tej kwestii.
I drugie, najważniejsze chyba: czasami tak mnie boli kręgosłup, że zapominam nawet o tym, że próbować chciałam... Nie wiem jak to dalej będzie...
Decyzji jeszcze nie podjęłam.


Ja jeszcze o imieniu nie myślałam. Z młodym w zasadzie do końca nie wiedzieliśmy jakie imię. Stwierdziliśmy że musimy go zobaczyć żeby wiedzieć na kogo wygląda :D jest Jakub Stefan. Miało byc Stefan na pierwsze ale trochę się jednak wystraszyłam tego Stefana. A w domu i tak czasem mówimy Stefcio :p

@klaraklara i @beznikubopoco też chce spróbować sn. Chociaż pierwsze cc było na zimno i nawet nie wiem co to skurcz :D (ułożenie pośladkowe). Pewnie pożałuje jak zacznę rodzic :p polecam wam grupę wsparcia na FB naturalnie po cesarce. Można się dowiedzieć gdzie szpital znaleźć i lekarza którzy pomogą ;)
 
A gdzie to czytałaś? Bo ja chyba do pirodu nie ogarnę:-D

W mojej ciążowej aplikacji. Jak się zaczął 2 trymester to było napisane, ze prawdopodobnie kończą się nudności i jest to okres w którym kobieta czuje się tak dobrze, ze może nawet zacząć wątpić w swoją ciąże ponieważ dolegliwości ustępują a dziecka wciąż jeszcze nie czuć :)
I to mi tak jakoś w pamięć zapadło i cieszę się bo wtedy jeszcze myślałam :”jak można w swoją ciąże wątpić?” No....jak widać można [emoji23]


Gesendet von iPhone mit Forum BabyBoom
 
@beznikubopoco podobne masz argumenty do VBAC jak ja.
I do rożka.
Najmłodszy mój ma 5 lat i najpierw pomyślałam: rożek, a po co? A potem sobie przypomniałam, że używał na zmianę swój męski i różowy po siostrze.
Jak dla mnie fajna i wygodna rzecz.
Idę pobrać aplikację babyboom, bo nie znoszę w komórce tych forumowych emotów używać.


Tak. Coraz bardziej zaczynam się nad tym zastanawiać. Szczerze mówiąc trochę zaczęłam się bać cesarki. Moja była naprawdę świetna i szybko doszłam do siebie. Ale po pierwsze - wtedy mniej ważyłam, a po drugie to była pierwsza cesarka. Byłam też młodsza. I do tego nasłuchałam się o dwóch przypadkach kolejnych CC, które odbyły się z ogromnymi komplikacjami (jeden zakończony tragicznie) i to mi dało bardzo do myślenia... Nie wiem jak tym razem będzie i co mój lekarz powie, ale chyba tym razem będę starała się być dzielniejsza i spróbować. (Poprzedni poród też się zaczął naturalnie, ale skurcze wygasły - było już jednak sporo po terminie i zdecydowano się na CC).
 
Kurcze dziewczyny ale mam pietra. Przed chwilą dzwonili że mam przyjechać omówić test pappa. Pewnie wyszedł fatalny bo mieli nie dzwonic, Nie wiem jak przeżyje do tej 15. Nie wiecie czy od razu trzeba podejmować decyzje o tej amniopunkcji czy mozna sie na spokojnie zastanowić?
Trzeba od razu decydować bo nie ma czasu i wypisuje skierowanie
 
W mojej ciążowej aplikacji. Jak się zaczął 2 trymester to było napisane, ze prawdopodobnie kończą się nudności i jest to okres w którym kobieta czuje się tak dobrze, ze może nawet zacząć wątpić w swoją ciąże ponieważ dolegliwości ustępują a dziecka wciąż jeszcze nie czuć :)
I to mi tak jakoś w pamięć zapadło i cieszę się bo wtedy jeszcze myślałam :”jak można w swoją ciąże wątpić?” No....jak widać można [emoji23]


Gesendet von iPhone mit Forum BabyBoom
No mnie bolace cycki tylko uswiadamialy a teraz null.
 
Ale mi zaczął się drugi trymestr a cycki bolą nadal i to mocno w poprzednich ciążach aż tam mnie nie bolały, no i dzisiaj tulilam kibelek jaka pogoda mnie też dobijcie
Kupiłam dziś w Tesco taka bluzeczke zaczynamy swirowac
 
reklama
Do góry