reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Natalia 18 stycznia skończyła 3 lata, codziennie spędza po 7-8,5 godziny, w zależności jak mąż ma grafik.

Pyzunia u nas też w takim razie taka jest;)

Jeahl dobrze że już Cię wypisali:)

Zosia świetne wiadomości!
 
reklama
No wyjscia i tak narazie nie mam. Musze byc na oddziale . W poniedzialek bede miec kolejny wynik bety jesli urosnie ok to nie dam sobie i fasolce krzywdy zrobic.

No ale jesli beta stanie w miejscu i oni beda chcieli czyscic nie zgodze sie i wypisze.

Ale znow jesli beta poleci na leb na szyje to juz bedzie poxamiatane i bede musiala sie poddac.

Przepraszam ze smece Wam i martwie ale mam mega dola.

Kochana my tu też dla Ciebie jesteśmy !!! Trzymaj się jakoś!! Pisz w razie czego!!!


f2w3rjjgpsehityp.png
 
Dziękuję czuje się dobrze nie ma tak źle naprawdę. Te łzy leciały w poniedziałek teraz to była formalność. Wam życzę wszystkiego dobrego :*
Bardzo mi przykro[emoji26][emoji26][emoji26][emoji26]

Ja was podczytuje ale dopadło mnie maksymalnie zmęczenie, więc całą energię wkładam w dzieci.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jakby to było przez oszczędność to Polska byłaby jedynym krajem w ktorym robiloby sie USG po 6 miesiacu. A nie jak teraz na życzenie, tak jak w moim przypadku, sama jestem ciekawa co i jak i chętnie robiłabym nawet co 5 dni ale teraz na pewno nie zrobię do póki 12 tydzień się nie skończy
 
Jakby to było przez oszczędność to Polska byłaby jedynym krajem w ktorym robiloby sie USG po 6 miesiacu. A nie jak teraz na życzenie, tak jak w moim przypadku, sama jestem ciekawa co i jak i chętnie robiłabym nawet co 5 dni ale teraz na pewno nie zrobię do póki 12 tydzień się nie skończy

nie narzekaj na Polską służbę zdrowia przyjedż do Holandii to się przekonasz...
 
reklama
Dziewczynki ja wiem, że każda ma inne przekonania. Już często czytałam tu mniejsze i większe spory na temat różnych spraw, ale co do spraw zdrowotnych to najważniejsze to znaleźć takiego lekarza, któremu chcemy zaufać i po prostu mu zaufać. Teraz w dobie internetu i informacji napływających z wszystkich stron jesteśmy przeinformowani w niektórych kwestiach. Jednak Ci ludzie spędzają kawałek życia na studiowaniu tej medycyny, więc jeżeli trafimy na takiego lekarza, który wg naszych odczuć jest dobry i oddany swojej pracy to u niego zostańmy, nawet jak tu na forum znajdzie się 5 dziewczyn, które stwierdzą, że to konował. Takie jest moje zdanie.

I jeszcze jedno taki, co mi się plącze w głowie od jakiegoś czasu czytając spory internetowe.
16142468_1601589366531871_7888437323325776101_n.jpg

Generalnie chodzi mi o to, że nie musimy próbować na siłę przekonać drugiej strony do swojej racji. Czasem po prostu wystarczy przeczytać coś, nie zgodzić się i iść dalej.

@agunia2301 zachcianek nie mam ale ciągnie mnie niesamowicie do pomelo hmmm w takim razie może to zachcianka? :p
 

Załączniki

  • 16142468_1601589366531871_7888437323325776101_n.jpg
    16142468_1601589366531871_7888437323325776101_n.jpg
    18,9 KB · Wyświetleń: 476
Do góry