reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Ja mam teraz L4 od ginekologa ale z powodu smogu, musiałam po prostu wyjechać na tydzień i nie sądzę że to będzie 100% płatne bo takie zwolnienie musi być ciągle

PIERWSZE słyuszę o tej ciąglości!
wydaje mi się, ze w ciązy płatne jest 100% bez względu na to czy jesteś 2 tygodnie na l4 czy 8 meisięcy
jeśli się mylę, proszę mnie poprawić.

******

mam jeszcze pytanie o to becikowe, chcąc je wziąć trzeba pokazać pit? np w naszym przypadku z 2016 roku?
 
reklama
Kto powidzial,ze zima nie mozna sie bawic w paskownicy :-)?
1486042353-aaaaaa.jpeg


Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale ja się dziś opier.... w pracy. Przeczytałam całe fb, ig, bb i pudelka ;)
zjadłam juz wszystko co miałam a myślałam że zakupy mam na dwa dni.
Jeszcze 2,5h.
 
Aga nie musi być żadnej ciągłości, na zwolnieniu zaznaczone b, to wtedy 100 procent, ja miałam od zwykłego lekarza i powiedziałam, że jestem w ciąży i też wpisał b i miałam 100 procent
 
Malgocha super ile Masz dzieci I W jakim wieku gdzieś mi już mignelo ale nie pamiętam

Dorcia a no u nas sa dwa lidle a i tak rodzicom nie udało się kupić spodni dla mnie najlepsze sa dziadki i babcie najczesciej o kulach itp w autobusie ustac nie mogą A jak tylko lidl otworza to leca jakby z 18tke mieli ja myślę że tym babciom i dziadkom sie uruchamia syndrom wspomnien prlu gdy trzeba było wszystko wystac na kartki

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
PIERWSZE słyuszę o tej ciąglości!
wydaje mi się, ze w ciązy płatne jest 100% bez względu na to czy jesteś 2 tygodnie na l4 czy 8 meisięcy
jeśli się mylę, proszę mnie poprawić.

******

mam jeszcze pytanie o to becikowe, chcąc je wziąć trzeba pokazać pit? np w naszym przypadku z 2016 roku?
Do becikowego to cały szereg kwitów był jak ja brałam w 2015. Wtedy chcieli zaświadczenie o dochodach ze skarbówki, pity 11 za 2013 rok, zaświadczenie o składkach z ZUS, zaświadczenie o urodzeniu dziecka i od położnej o pozostawania pod jej opieką, umowy o pracę za 2013 rok i chyba akt urodzenia dziecka.
Do 500 plus na pierwsze dziecko brany jest teraz pod uwagę rok 2014 a do rodzinnego 2015. Pity z 2016roku nikogo teraz nie interesują.
 
reklama
Do góry