reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
U mnie ciuchy ciążowe to raczej kaprys niż konieczność. Dwa razy rodziłam po koniec sierpnia i tak się jakoś składało, że do końca kwietnia miescilam się w normalne ciuchy (tyłko czasem musiałam dżinsy rozpinać :p), a od maja to już letnie rzeczy, które i tak są luźne u na gumkach.
Chyba ze dwa razy moja mama mi coś ciążowego podsylala i to na pewno były lniane spodnie (meeega wygodne) i też spódnica ołówek ciążowa. I tyle pamiętam z typowo ciążowych.
Ale przyznam, że tym razem mam ochotę na coś więcej :D ostatnio siedziałam na Zalando i zapisywalam w ulubionych ciążowe ciuszki ;)
Jak będzie promocja, to chyba zamówię, bo jednak na te 2-3 miesiące ciuchy specjalnie kupować, to trochę szkoda kasy.
 
reklama
Malgocha super ile Masz dzieci I W jakim wieku gdzieś mi już mignelo ale nie pamiętam

Dorcia a no u nas sa dwa lidle a i tak rodzicom nie udało się kupić spodni dla mnie najlepsze sa dziadki i babcie najczesciej o kulach itp w autobusie ustac nie mogą A jak tylko lidl otworza to leca jakby z 18tke mieli ja myślę że tym babciom i dziadkom sie uruchamia syndrom wspomnien prlu gdy trzeba było wszystko wystac na kartki

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja sie właśnie nad tym zastanawiałam bo to, ze owe babcie stoją dwie godziny przed otwarciem przychodni to luz.... ale kolejki na pocztę nie ogarniam [emoji57][emoji849]


f2w3rjjgpsehityp.png
 
Dziewczynki ja po wizycie. Serducho bije jak dzwon. Badania wszystkie ksiazkowe[emoji5][emoji173] dostalam l4 i kolejna wizyta 23.01. Termin wyliczyl mi na 11 wrzesnia. Usg robil mi ponad 5 min, bo na tych starych aparatach przez brzuch ciezko cos zobaczyc. Ale jak zobaczylam bijace serduszko to wszystkie troski odeszly na bok. [emoji5]

f2w3yx8d8eesu797.png
 
Manki zdrowka dla dziecka

Poległam nad rosołem nie dalam rady zjesc więcej niz trzy łyżki bo stawał mi w gardle [emoji36]


Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
W tym lidlu to wariactwo jest. Ludzie sie tratują, wyrywaja sobie rzeczy. I to np torebki witthena za 230zl gdzie one są na wyprzedaży na stronie firmy w tym czasie po 150zl hihi
 
Powiem Wam, że dla mnie brak możliwości wyjścia na spacer najbardziej mi dokucza, u nas na obrzeżach miasta jest smród i w centrum miasta rano pokazywali pomiary i stan fatalny, mąż stwierdził, żeby lepiej to spacerowanie przełożyła do czasu poprawy pogody. Ciężko wysiedzieć


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry