reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Cześć ciężaróweczki [emoji4]

Ja też pojadę do Lidla, ale później, na razie odpoczywam po pracy, a mój T. dopiero niedawno wstał po nocce. My przed chwilką jedliśmy pyszny barszczyk czerwony z uszkami [emoji12] ja ogólnie mam teraz codziennie jakąś zupkę i tą "wodę" mogłabym pić litrami... Mięsko beeeeeeee...

f2w3rjjgyxbhua3h.png
 
Justys nie wydaje mi się, żeby była możliwość wyrównania za Twoje zwykle L4, poza tym wpisali Ci pewnie inną jednostkę chorobową i lekarz ma na to dokumentacje medyczną. Musisz iść na L4 od gina, żeby Ci dali 100%


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Justys nie wydaje mi się, żeby była możliwość wyrównania za Twoje zwykle L4, poza tym wpisali Ci pewnie inną jednostkę chorobową i lekarz ma na to dokumentacje medyczną. Musisz iść na L4 od gina, żeby Ci dali 100%


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Rozumiem. Dopytam jeszcze u mnie w pracy. Choc watpie, zeby sie kwapili do wyplacania jakiejkolwiek kasy.

f2w3yx8d8eesu797.png
 
Ja też dziś barszczyk z uszkami..
W ogóle nie mam na nic chęci. Do tego jakieś przeziębienie mnie bierze..
 
Ja mam teraz L4 od ginekologa ale z powodu smogu, musiałam po prostu wyjechać na tydzień i nie sądzę że to będzie 100% płatne bo takie zwolnienie musi być ciągle
 
Ja nie wiem co się ze mna porobilo od wt nie mam siły chodzić nawet po domu A mam tylko kaszel i katar a od jutra musze wrocic do życia pełna parą nie wiem skąd ja na to siły wezme, już sama nie wiem czy to wina przeziębienia czy może depresja tak zaatakowała

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja juz czekam w kolejce jak to na nfz jest. Lekarz od 15, a tu trzeba od 13 siedziec i jestem juz druga.
Mam do was pytanie, moze ktoras z was sie orientuje w takich sprawach. A chodzi mi o to, ze jestem na l4 ale od innego lekarza i mam platne tylko 80% wynagrodzenia. Ale chce isc teraz na l4 juz od ginekologa. I moje pytanie czy mozna dostac jakies wyrownanie za to, ze bylam na zwyklym l4 bedac w ciazy. Czy lekarz moze mi dac zaswiadczenie od kiedy jestem w ciazy i czy ktos zus moze mi wyplacic reszte kasy? Wiem, ze troche to chaotycznie napisalam, ale mam nadzieje, ze mnie zrozumiecie o co chodzi.

f2w3yx8d8eesu797.png
Kochana niestety nie ma takiej możliwości :(

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Praca w Lidlu to czysta parodia :) chodzi mi o klientów którzy już dwie godziny przed otwarciem stoją przy drzwiach (to glonojady) a my zawsze z zegarkiem w ręku otwieramy o 8.00 :) później zaczyna się sprint tych wszystkich ludzi w promocję...Serio oni biegną i najlepiej usunąć im się z drogi :D Pół godziny i wszystko wykupione :) warto iść wieczorem bo te babki biorą po kilka sztuk a później przychodzą i robią zwroty :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry