reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Ja nie mam wlasnie zadnych wskazan zdrowotnych, oprocz tego ze Maja ma oslabione napiecie miesniowe ktore moze, lecz nie musi miec zwiazku ze zbyt dlugim porodem naturalnym. Zapis przy porodzie ciagle byl zly, ale w karcie porodowej nic o tym nie ma. Ja najbardziej boje sie tego ze drugiemu dziecku moze sie juz nie udac, jak go tak dlugo znow przytrzymaja.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam dokładnie te same obawy nawet o nich mówiłam dzisiaj do męża. Pierwszy poród wywoływany w 42 tyg po 12h zakończył się cesarką i teraz jestem trochę przerażona tymi porodami w domu w Holandii.
 
Ostatnia edycja:
Ja właśnie umówiłam się na badania prenatalne na koniec lutego cena 240zl.... Masakra...

3jgxe6hh2nx9wmt2.png
Masakra to jest tu w NL 170€
 
Nimitti baaardzo bym chciała żebyś tu z nami do końca była, Ty i Twój bobasek:)

Nevka u mnie też z 500 muszę liczyć, dobrze że endokrynologa i diabetologa będę mieć z grupowego ubezpieczenia w pracy, bo by mi na samych lekarzy brakło a jeszcze za coś trzeba żyć, w dodatku mężowi auto się rozkraczyło a że jest leciwe to nie opłaca się w nie pakować kasy, trzeba będzie kupić nowe.

Zosia więc gdyby coś Cię straszył to przynajmniej wiesz że nie ma co go brać zbyt serio, jego struktura mózgopodobna zostawiła ostatnio wiele do życzenia;)

Kamami przykro mi:( Zdecydowanie za dużo z nas to spotkało:( Mnie w szpitalu oglądał jeden lekarz a nie dwóch, ale to było bez znaczenia w moim przypadku.

Jeszcze odnośnie objawów nie wiem w tej ciąży co to są poranne mdłości - za to popołudniowo-wieczorne to jazda bez trzymanki:( Niby wymiotów nie ma, ale wszystko mi się dźwiga a że coś mnie od 3 dni strasznie boli żebro po lewej stronie to każde takie naciąganie to podwójna masakra:(
Dobranoc wszystkim:)
 
reklama
Pyzunia, trzymam kciuki jeszcze nie wszystki stracone !! Badz dzielna dla maluszkow lub maluszka :)


O ja Cie, ale ceny za badania ! [emoji32][emoji32] w UK mam darmowe wszystkie, ale np krzywej cukrowej sie tutaj nie robi i wiem ze jeszcze jakiegos badania tez nie ale nie pamietam nazwy [emoji14]


Ja bede miala usg tylko w okolo 12tyg i okolo 20tyg. Wiec w 12tyg sprawdzaja serduszko, kosc nosowa i cos tam jeszcze to na zespol downa a w 20tyg jeszcze raz dokladnie patrz i to by bylo na tyle [emoji14]


Nie wiem jak inne dziewczyny z uk ale mi przy porodzie nie 'sprawdzali' jak duze jest dziecko i jaka ja tam jestem, czy dan rade urodzic, tylko od razu pokoj dostalam i jazda z tym koksem [emoji14]
Manka mialam tak samo. Na ostatniej wizycie polozna tylko pomacala brzuch sprawdzajac czy mlody nadal jest glowka do dolu, stwierdzila tylko, ze duzy chlopak bedzie i krzyzyk na droge. Jacob urodzil sie ani duzy ani maly taki normalny 3650g.
 
Do góry