reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Witam :) Wstalam o7 i nie moge zasnac :/ no kurde. Czy ktoras z Was ma problemy ze spaniem? W ciagu dnia bym spala ,chociaz nie moge. :/ chyba wstane sobie ,by kawusie zrobic

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
I ja się witam z rana ..będę teraz trochę mniej aktywna na forum bo moja mama się przeprowadza do mojego miasta i trzeba będzie jej pomóc urządzić mieszkanie ...już się doczekać nie mogę :) Trzymam kciuki za wizyty, wierzę, że już teraz będzie wszystko dobrze ...
Jak coś to pisać na PW :)
 
Patkalea bo pewnie nie chorowalas. To że masz przeciwciała oznacza tyle że pewnie byłaś na różyczke szczepionka [emoji3] nie pamiętam w którym roku weszły obowiązkowe szczepienia przeciwko różyczkce. Najpierw były tylko dla dziewcząt właśnie ze względu na ryzyko w ciąży. Potem dopiero weszły szczepienia dla wszystkich połączone z Odrą i Świnka czyli MMR.
Dokładnie [emoji5] ja też mam obecne przeciwciała ze względu na szczepienie. Nie wiem od kiedy są obowiązkowe, ale ja miałam 15 lat temu.
Dziewczyny, ja też się żegnam, choc malo sie udzielalam, byłam dziś na 1 usg, 7t3d, zarodek 1 cm bez akcji serca, smutek nie do opisania i szok, bo nie miałam żadnych niepokojących objawów.
Mam skierowanie do szpitala i w poniedziałek idę na zabieg.
Szczerze wierzę że jestem ostatnia że złymi wiesciami na forum. Wszystkiego najlepszego dla Was i bobaskow!


Napisane na SM-N920C w aplikacji Forum BabyBoom
:( Oby to była pomyłka lekarza. Tyle słyszałam historii, że jeden lekarz nie widział nawet zarodka, a u drugiego było widać nawet bijące serduszko. Wierzę, że u Ciebie też tak będzie! [emoji11]

Ja mam dziś wizytę o 18.

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aa pyzunia dzisiaj śniło mi się Twoje dzieciątko!!! Ze na usg widziałaś i było już takie duże że bylo widać zarys główki [emoji5] oby to był proroczy sen. Czekamy na informacje od Ciebie
Oooo piekny sen chcialabym zeby sie spelnil :)
No zobaczymy kochana co bedzie grzecznie lykam tabletki i czekam czy beda mi cos robic dalej czy dopiero w pon usg.
 
Ja tez sie witam z rana[emoji5] troche mam stresa, bo dzis wizytuje ale dopiero popoludniu. Musze sie czyms zajac, zeby tak nie myslec o wizycie. Trzymam kciuki za pozostale dzisiejsze wizyty[emoji5]

f2w3yx8d8eesu797.png
 
Powodzenia na wizytach :) Ja pracuję w Lidlu...faktycznie te rozmiary są większe ale nie wszystkie rzeczy..
Poza tym esmara jest dobra gatunkowo :) Nie wiem jak wyglądają te spodnie bo jestem na L4 ..może jednak pojadę i zobaczę :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzien dobry dziewczyny ;) udanych wizyt zycze ;) ja mam dzis endokrynologa zeby tsh zobaczyl moje teraz ciejawe czy mi podniesie czy nie

2nn3w1d3vu1uo7f6.png
 
Do góry