reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Moim zdaniem kazdy moze napisac o wszystkim na watku. To nie jest forum, na ktorym mamy tylko pisac ze dzis czuje si swietnie i nie chce mi sie spotykac z kibelkiem..
Jestesmy dorosle kobiety i chyba umiemy panowac nad emocjami ? Ja wiem, ze w ciazy jestesmy i u niektorych moze jest to zaburzone ale bez przesady. Jedna z druga napisza ze plamia, druga pisze ze dostaje nerwicy i chyba oszaleje bo nie ma objawow wiec polowa dziewczyn z forum albo i wiecej wkreca sobie to samo !!! Laski, wyluzujcie bo nie na tym to polega! Ktoras pisze ze ma mdlosci to biedaczce odpisuje ze wspolczuje jej a ze ktoras z Was mdlosci nie ma to nie ma co panikowac tylko sie cieszyc !!!! Kuzwa, ciaza bez objawow, bez plamien i wymiotow a tu niektorw placza ze zle im bez tego. Masakra [emoji14]
Musialam to napisac bo nie raz juz mnie cos trafia jak czytam.
Uwazam ze kazda tu moze napisac o wszystkim ! Po to tu jestesmy zeby sie wspierac wzajemnie a nie wkurzac sie na siebie gdy ktoras 'wprowadza zla atmosfere na forum' [emoji14]
No jasne.. Jestem tego samego zdania:)
 
Tak 24.01 miałam zakładaną kartę i tętno 176/min a dziś nie znalazła akcji serca nawet jak Dopplera włączyła
Masakra:/ tak samo jak ja w pazdzierniku mialam.. Jakie to okropne uczucie.. Idziesz zobaczyc maluszka a tu sie okazuje ze koniec:( przykro mi:(
 
Czytam i aż łzy ciskaja sie do oczu...
Ogromnie współczuję... i sama napawam się przerażeniem, bo mam wizyte za 2 tyg. Wtedy dopiero się okaże, czy jest serduszko...

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Anik, Anna trzymam kciuki za wasze wizyty. Przyniescie nam dobre wiadomości bo potrzeba nam tu promykow słońca. Oczywiście jeśli ktoś jeszcze dzisiaj wizytuje to również [emoji109]
 
Do góry