reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Tak czytam o tych kosztach, to stwierdzam, że te 500+ powinno się już w ciąży dostawać.

Ja nadal leżę i tęsknię, a kiedy wychodzę stąd, to jeszcze nie wiem. I teraz sobie myślę, że może niepotrzebnie jechałam na IP, ale z drugiej strony jakby się potem coś stało, to zadręczałabym się myślą, że nie zareagowałam.
Lepiej zareagować niż potem wyrzuty sumienia mieć :-*

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nessi nie jest łatwo. Bardzo staram się nie robić nadzieii dzisiaj znalazłam artykuł o chorobie Cushing'a i ciąży. Pisało tam właśnie to co spotkało mnie w poprzedniej ciąży. Jeszcze jutro do pracy i w piątek moje być albo nie być.

ZOOSKA a kiedy masz wizytę ?
Żabka chyba musisz poszukać jakiegoś dobrego endokrynologa ...ja wierzę, że jak raz się udało urodzić dzidziolka to znowu się uda, ale musisz mieć jakieś zaplecze farmakologiczne /...
 
Niestety nie ma szans, wielkość zarodka odpowiada wiekowi z om, sama jeszcze nie mogę uwierzyć. Serduszko musiało stanąć "na dniach". Dzięki za wsparcie

Napisane na SM-N920C w aplikacji Forum BabyBoom

Skonsultuj to kochana dzis rozmawialam z kolezanka ktora obecnie jest w 21 tc i miala identycznie jak ty i powiedziala ze poszla w przeciagu 2 dni donar innego lekarza i okazalo sie ze jest ok ze ciaza o 1.5 tyg mlodsza tydzien pozniej pieknie bilo serducho
 
Dziewczyny, ja też się żegnam, choc malo sie udzielalam, byłam dziś na 1 usg, 7t3d, zarodek 1 cm bez akcji serca, smutek nie do opisania i szok, bo nie miałam żadnych niepokojących objawów.
Mam skierowanie do szpitala i w poniedziałek idę na zabieg.
Szczerze wierzę że jestem ostatnia że złymi wiesciami na forum. Wszystkiego najlepszego dla Was i bobaskow!


Napisane na SM-N920C w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo mi przykro ;(((

2nn3w1d3vu1uo7f6.png
 
Na pewno sprawdzę przed zabiegiem, moja ginka mówiła, że 2 lekarzy niezależnie to jeszcze sprawdzi w szpitalu, ale nie mam złudzeń, ginka ma certyfikat fmf i bardzo dobry sprzęt.
Jeszcze nie mogę wyjść z szoku, w jako takim stanie trzyma mnie mój cudowny pierworodny, który obok śpi słodko, i mąż.
Nimitii mam nadzieję że wszystko u Ciebie ok na miarę możliwości
Pyzunia, mocno trzymam kciuki!

Napisane na SM-N920C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agunia na pewno będzie ok. Jednak istotną większość ciąż kończy się szczęśliwie, poza tym limit nieszczesc już wyczerpany

Napisane na SM-N920C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry