reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Dziewczyny po cc, czy jezeli pierwszy porod mialam miec naturalny ale przez brak postepu mialam cesarke, to czy to jest wskazanie do kolejnej cesarki, jak to jest teraz w Polsce. Dzieki za odpowiedz.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja upierałam się na naturalny, jednka lekarz powiedział, że mam różnieważ prawo do cc. Skończyło się kolejną cesarką ale z rozsądku, że tak powiem.
Twoja chęć do cc to jeden z czynników, kolejny to grubość blizny, waga dziecka więc jeśli kilka rzeczy się nałoży to na pewno skończy się cc.
 
reklama
Ja upierałam się na naturalny, jednka lekarz powiedział, że mam różnieważ prawo do cc. Skończyło się kolejną cesarką ale z rozsądku, że tak powiem.
Twoja chęć do cc to jeden z czynników, kolejny to grubość blizny, waga dziecka więc jeśli kilka rzeczy się nałoży to na pewno skończy się cc.
Ja jestem ciekawa jak to wygląda z porodem po ciazy pozamacicznej. Mialam operacje we wrześniu i zastanawiam sie czy tez sie kwalifikuje na cesarke czy porod silami natury?
 
A ja mam prenatalne jutro [emoji33][emoji33][emoji33]I wizytę.
Tylko na wyniki bede musiała pewnie czekać.

Edit:pojutrze[emoji849]coś juz z moja głowa chyba nie teges[emoji23]

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki kochana za Was.

Fizycznie jest super pelna sil aczkolwiek zmeczona nieprzespana noca.
Psychicznie jestem przejechana przez walec i zgwalcona calkowicie.

Co do wieku i owu to by wychodzilo ok 7 tyg wg usg gdyby cos ok 5 tyg wg duza roznica beta z pon niska 495 a powinna byc w tysiacach.
Co do blizniakow glupia jestem oprocz tego jednego wiekszego dzis bylo pecherzykow ok 5. I oni tez sa glupi z tego.
Czas pokaze. Musze przestawic sie na lepszy tor myslenia ale nie chce sie nakrecac zeby w razie czego tak nie cierpiec psychicznie
 
Hej, ja się staram nadrabiać was z czytaniem, ale szybko gnacie, ja niestety mam dopiero 21 lutego kolejną wizytę i może wtedy dostane skierowanie na pierwsze usg, też bym chciała już wiedzieć czy wszystko jest ok, ale może czasami lepiej poczekać...

A co do cc to zależy od prowadzącego ciąże, wiem że można się z niektórymi dogadać. ja jestem po operacji macicy na otwarto i też nie wiem czy to jest wskazanie do cc.

Cheebey trzymam kciuki za usg




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trzymam kciuki kochana za Was.

Fizycznie jest super pelna sil aczkolwiek zmeczona nieprzespana noca.
Psychicznie jestem przejechana przez walec i zgwalcona calkowicie.

Co do wieku i owu to by wychodzilo ok 7 tyg wg usg gdyby cos ok 5 tyg wg duza roznica beta z pon niska 495 a powinna byc w tysiacach.
Co do blizniakow glupia jestem oprocz tego jednego wiekszego dzis bylo pecherzykow ok 5. I oni tez sa glupi z tego.
Czas pokaze. Musze przestawic sie na lepszy tor myslenia ale nie chce sie nakrecac zeby w razie czego tak nie cierpiec psychicznie

Pyzunia, chyba wszyscy juz teraz zglupieli[emoji848] mam jednak nadzieje ze coś co im tam pulsowało to choć jedno małe serduszko[emoji1364]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zosiu, Dzieki za zyczenia[emoji8]

Un4given, ja bede miała testy z krwi prenatalne robione dlatego pewnie poczekam chwile na wyniki. Kolejne usg dopiero w 20 tyg bedzie, to jeszcze jakaś wieczność do tego[emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pyzunia jest jeszcze nadzieja. Badz dobrej mysli. Moze rzeczywiscie ciaza jest duzo mlodsza. Trzymam kciuki. I juz nie placz, bo to szkodzi malenstwu.
Nevka super, ze jestes juz w domu i, ze wszyatko jest dobrze.

f2w3yx8d8eesu797.png
 
reklama
WP_20170201_001.jpg

A jeszcze mocz mi został ...wizyta 200 zł i puści mnie gin z torbami ...na leki od laryngologa wydałam 150 + 80 wizyta ...ehh mój budżet ...
 

Załączniki

  • WP_20170201_001.jpg
    WP_20170201_001.jpg
    202,1 KB · Wyświetleń: 394
Do góry