reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Jak ustawic ta tabelke co macie z tyg ciazy ?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

wchodzisz na jakąkolwiek stronę z suwaczkami i tam sobie ustawiasz:)

@CzarnaMadzia jestes drugą dziewczyną, która akceptuje seks analny...ja zdecydowanie w tej kwestii jestem tradycjonalistką:p

@Elianna chemia jest bardzo silnym środkiem leczniczym, i dlatego dla zachowania bezpieczeństwo nie powinno się bezpośrednio kontaktować z osobą poddaną leczeniu będąc w ciąży. Moja dobra kolezanka ze studiów przezywała ten koszmar z mamą będąc w ciąży.

@Zoosia polecam jakąś relaksującą książkę, na mnie idealnie działa Chmielewska albo Musierowcz:)

@ania_g21 jaki fanatyczny zwierzyniec! Mastif to moje marzenie, ale niestety przy obecnym metrażu nie ma opcji na tak duże zwierzę.

Ja właśnie wróciłam ze spaceru jest przepięknie:) Nawet na górce kilka razy zjechałam z dzieciakami:)) Wiec proponuję spacer na poprawę nastrojów:))
 
reklama
Czarna Madzia to twój mąż ma z tobą dobrze [emoji6] ja to bym się bała mojemu ma to pozwolić, że będzie bolało albo że potem będzie problem ze zwieraczami. Na szczęście mojego nie ciągnie w tamte rejony [emoji6]
 
wchodzisz na jakąkolwiek stronę z suwaczkami i tam sobie ustawiasz:)

@CzarnaMadzia jestes drugą dziewczyną, która akceptuje seks analny...ja zdecydowanie w tej kwestii jestem tradycjonalistką:p

@Elianna chemia jest bardzo silnym środkiem leczniczym, i dlatego dla zachowania bezpieczeństwo nie powinno się bezpośrednio kontaktować z osobą poddaną leczeniu będąc w ciąży. Moja dobra kolezanka ze studiów przezywała ten koszmar z mamą będąc w ciąży.

@Zoosia polecam jakąś relaksującą książkę, na mnie idealnie działa Chmielewska albo Musierowcz:)

@ania_g21 jaki fanatyczny zwierzyniec! Mastif to moje marzenie, ale niestety przy obecnym metrażu nie ma opcji na tak duże zwierzę.

Ja właśnie wróciłam ze spaceru jest przepięknie:) Nawet na górce kilka razy zjechałam z dzieciakami:)) Wiec proponuję spacer na poprawę nastrojów:))
A kto jest pierwszą?:p

Ja mam do seksu bardzo otwarte podejście, gadam o nim tak swobodnie jak na każdy inny temat, za co niektore Panie przepraszam :p

Mój synek coś ciepły dziś jest... chyba go też chorobsko bierze :/
 
Cześć kochane, przez kilka dni się nie odzywałam, bo na wszystko brakuje mi czasu a Wy produkujecie tyle postów że kopara opada! Rano zaliczyłam sobotnie sprzątanie, bo mieliśmy już gości, pralka już drugi z trzech kursów robi, zaraz biorę małą i jedziemy do sklepu, a potem laba;)
Wczoraj w pracy złapała mnie taka migrena że zastanawiałam się jak do domu dotrę, jeszcze trzeba było córę ze żłobka odebrać... Ale na szczęście w miarę szybko przeszło:)

Nevka kurczę, znowu szpital? Jakie masz to tsh?

Justyś a Ty masz jakaś infekcję że pimafucin?

Lilika gratulacje!
 
A kto jest pierwszą?:p

Ja mam do seksu bardzo otwarte podejście, gadam o nim tak swobodnie jak na każdy inny temat, za co niektore Panie przepraszam :p

Mój synek coś ciepły dziś jest... chyba go też chorobsko bierze :/


Moja koleżanka z osiedla:) Ja mam podobnie w końcu seks to bardzo ważna część naszego życia:D Ale ja generalnie jestem z tych otwartych i gadatliwych, które ciężko zawstydzić:p
 
Madziu my się przeprowadziliśmy rok temu do nowego domu. Mamy wykończony parter i jeden pokój na polpietrze gdzie teraz mamy sypialnie ale razem z chłopakami. Teraz chcemy powoli wykończyć górę żeby chłopaki mieli swój pokój a my duża sypialnie z maluchem. No i kurde przez to wykańczanie teraz mamy wielka dziurę w suficie na klatce schodowej!!! Mąż wszedł na strych i jak już wychodził to mu się noga omsknela i walnąl nią prosto w profil od karton gipsu. Usłyszałam tylko huk i gips mi się posypał po całych schodach a w suficie dziura 2x0,5m!!! Masakra. A klatkę schodowa już mamy dawno wykończona. Teraz trzeba wszystko od nowa. Być może zrywać sufit, ocieplenie które nad nim jest. Koszmar.

Zooska trzymaj się kobieto!!! Już niedługo będzie cieplej i lepiej. Popieram Ale, wyjdź na spacer. Jak młody nie ma gorączki to mu spacer nie zaszkodzi. Wymrozi mu śluzówki i szybciej sobie z infekcja poradzi [emoji3]

Natasza trzymam kciuki i czekam na wieści.

Idę wieszać pranie i dokończyć mycie podlogi
 
Czarna Madzia to twój mąż ma z tobą dobrze [emoji6] ja to bym się bała mojemu ma to pozwolić, że będzie bolało albo że potem będzie problem ze zwieraczami. Na szczęście mojego nie ciągnie w tamte rejony [emoji6]

Haha rozumiem Twoje obawy bo sama tak zaczynałam :D
Po pierwsze musi to kobietę podniecać!
Jedne będą się wkurzaly kiedy facet będzie je dotykał tym miejscu inne będą czuły ekscytacje :)
Co do bólu... jak ktoś lubi małe natężenie bólu i to akceptuje bądź go to podnieca to tez jest na plus. Osoby które maja bardzo wysoki próg bólu pewnie od początku odrzuca ta formę seksu.
Co do czystości... to bardzo czysty rodzaj seksu :) Tylko trzeba się do niego wcześniej przygotować :p (mogę dać instrukcje na priv jął ktoś chce )
W każdym razie anal nie jest dla kazdego ale każdy może spróbować i zobaczyć czy mu to pasuje:p
Nie ma co się bać, zwieracza sobie w ten sposób na pewno nie uszkodzicie, to mit, wręcz będzie bardziej elastyczny :)
 
Lola87 ale mi smaka na cukinie zrobilas. U mnie ogórkowa.

Nevka całe szczęście ze jesteś pod opieka.

ZOOska hormony buzują. Zjedz sobie czekoladkę albo coś innego dobego[emoji5] Ja tez jestem sama z córka i dołki sie zdążają... Mąż przyjeżdża średnio co miesiąc...

Dziewczyny co myślicie o podróżach w I trymestrze? Byc może czeka mnie wycieczka 400 km i spowrotem.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry