reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
dzięki kochane za miłe słowa :)
w jakiś niepojęty sposób naprawdę podnosicie mnie na duchu :)

Elimirka - ile czasu zajęło Ci dojście do siebie? powrót do normalności?
ja mam wrażenie że mam tak zrytą czaszkę że nigdy mi się to nie uda...
wiem, że to głupie, ale na razie jestem w takim stanie psychicznym że ciężko mi to sobie wyobrazić

madeline ja zaszłam w ciążę mając 23 lata i okoliczności też zdecydowanie niesprzyjające... wpadłam na chwilę nawet w depresję bo wydawało że całe moje życie się zawaliło
wszystko zniknęło kiedy pierwszy raz usłyszałam bijące serduszko i od tego momentu naprawdę zaczęłam się cieszyć i nie mogłam się doczekać żeby przytulić maleństwo
wszystko się z czasem ułożyło, skończyłam przerwane studia i wróciłam do pracy
powoli, drobnymi kroczkami :)
dziś mój syn ma 17 lat i nie wyobrażam sobie że mogłoby go nie być ;)
uszy do góry dziewczyno! :)

lecę po młodą do szkoły, zajrzę do Was później
 
dzięki kochane za miłe słowa :)
w jakiś niepojęty sposób naprawdę podnosicie mnie na duchu :)

Elimirka - ile czasu zajęło Ci dojście do siebie? powrót do normalności?
ja mam wrażenie że mam tak zrytą czaszkę że nigdy mi się to nie uda...
wiem, że to głupie, ale na razie jestem w takim stanie psychicznym że ciężko mi to sobie wyobrazić

madeline ja zaszłam w ciążę mając 23 lata i okoliczności też zdecydowanie niesprzyjające... wpadłam na chwilę nawet w depresję bo wydawało że całe moje życie się zawaliło
wszystko zniknęło kiedy pierwszy raz usłyszałam bijące serduszko i od tego momentu naprawdę zaczęłam się cieszyć i nie mogłam się doczekać żeby przytulić maleństwo
wszystko się z czasem ułożyło, skończyłam przerwane studia i wróciłam do pracy
powoli, drobnymi kroczkami :)
dziś mój syn ma 17 lat i nie wyobrażam sobie że mogłoby go nie być ;)
uszy do góry dziewczyno! :)

lecę po młodą do szkoły, zajrzę do Was później
Niestety zajelo mi to z dwa lata ale nie korzystalam z pomocy specjalistow a szkoda Bo pewno bylo by szybciej. Do tej pory nachodza mnie watpliwosci gdy mam gorsze dni ale sobie radze I zyje dalej cieszac sie kazdym dniem. Mam wspanialego synka kochajacego partnera (juz od 11 lat) i staram sie nie myslec o tym co bylo bo szczescie zalezy od nas samych. Jesli ktos nie chce byc szczesliwym to nie bedzie. Znalazlas wsobie sile by odejsc a to pierwszy i najwazniejszy krok reszta przyjdzie z czasem. Twoj Nowy partner w ciebie wierzy I ty tez musisz zaczac Bo jestes tego warta. Choc nie znam CIE osobiscie I NIC o tobie nie wiem ale wierze ze jestes wspaniala kobieta, kochajaca matka, oddana partnerka I zaslugujesz na lepsze, normalne zycie. Kochana wiara czyni cuda wiec uwierz w siebie Bo jestes tego warta.
 
reklama
Dziękuję wszystkim za wypowiedzi, za miłe słowa, to dla mnie ważne. Jeszcze nie dawno rozmawiałam z narzeczonym , że chcę mieć 3 dzieci ... teraz obawiam się, że skończy się na 1. :) Choć kto wie - może mój dzidziuś nie będzie dawał mi bardzo popalić ..
 
Do góry