reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
W UK prenatalne SA damowe w standarcie na dodatek przez caly okres ciazy I ROK Po urodzenia dziecka wszystkie leki na recepte SA bezplatne I dentysta tez jest darmowy a i dzieci do 18 roku zycia tez maja bezplatne leki oczywiscie wszystko w ramach sluzby zdrowia.
Z witamin ja biore pregnacare plus I kwas foliowy mimo ze tez go maja w skladzie.
 
reklama
gie_er przykro mi kochana.

Co do woreczka żółciowego mnie okropnie boli :/

pitu-pitu witaj no worries dziewczyno Janet Jackson miała 51 jak urodziła swoje "pierwsze" dziecko ;) który to tydzień ?

Lilika ja na bank będę miała prenatalne. Powodzenia w obronie :)

CzarnaMadzia juz 10 tc wow !!! Ale leci ten czas !na kiedy masz termin?

Olkaa93 ty tez masz już "duże" dziecko :)

anik90 co u ciebie?

Millo jesteś tam jeszcze? Jak się czujesz ?

manki3 jak tak czytam jak się prowadzi ciążę po za pl to się ciesze jednak ze tu jestem :/

mififi04 wole żebyś była tu z nami niż na październikowych !:) fajnie ze jesteś :* i gratuluję czytałam na staraczkach ale zapomniałam napisać

Jak sobie radzicie z tym bólem woreczka żółciowego ?
 
Cześć dziewczyny. Podczytuje po kawałku, ale nie zawsze mogę napisać. Czasem ciężko się wbić w temat.

Witam nowe mamusie :)

Gratuluje wszystkim brzuszkietkom po wizytach dobrych wiadomości :D

Zosia nie strasz nas więcej :)

Ciężko mi spamiętać wszystkie dziewczyny, zwłaszcza że ilość postów do nadgonienia jest imponująca. Ja mam galopującego Alzheimera i pogarsza mi się z każdą ciążą. Mam wrażenie, że mi się zwoje mózgowe prostują :p

Skoro na tapecie temat jedzenia to ja dziś zgrzeszyłam obżarstwem-taką miałam od paru dni ochotę na pizzę,że uległam. I chyba ją odchoruję, ale taka dobra była :D
 
Oooo mififi super kochana witam. Ja na staraczkach dawno nie bylam :( tu poczytuje i non stop spie. Wieczoram godz 20.30 i mnie nie ma.
Musze zajrzec tam do dziewczyn.
 
Zazdroszczę Ci, dla mnie czekanie na te badania to masakra... Brałam antybiotyk na początku ciazy, oraz ketonal noe wiedząc ze w ciąży jeztem. Zastanawiam sie czy papy noe zrobic. Bedziesz w 12tyg?

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom

Lilka, bede miała 11 tydzień ale te badania można robic od 10 tyg. Juz kiedyś wklejalam informacje na ten temat, bede miała robione testy genetyczne z krwi. W Pl nazywają sie one NIFTY i polegają na tym ze z mojej krwi wyizoluja DNA dziecka i poddadzą analizie pod katem wszystkich trisomii ( zespół downa, edwardsa, patau) oraz wyklucza zespół Klinefeltera i Turnera. Mogą tez podać ze 100% pewnością płeć dziecka, tylko ze ja nie chce jej znac[emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Im nas wiecej, tym weselej :)
Chociaz przyznam, ze tez nie nadazam za wszystkimi :oo2:

Cynka ja tez jakis zjazd intelektualny zaliczam w tej ciazy, w poprzednich nie bylo az tak zle. A teraz nie dosc, ze pamiec szwankuje, to w ogole mowie jakos powoli, slowa mi sie mieszaja, mysle jedno, mowi cos innego, wczoraj moj maz wyciagnal termometr bezdotykowy z paralki :confused: (chwile wczesniej ja go uzywalam)
 
reklama
Do góry