reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Hej ! Nie jesteś najstarsza. Trochę wstyd się przyznać, ale jestem chyba najbardziej wiekową mamą. Równo 10 lat starszą od Ciebie. Nie planowałam tej ciąży, jestem pełna obaw. Dzisiaj 5 t i 5 dni. W piątek wizyta u ginekologa. Strasznie mi się dłuży .
To tak ja ją 5t6d i w pt wizyta juz się doczekać nie mogę.
 
Adriana696 - cytujesz wiadomości ale nic pod nimi nie piszesz.

Siwa a wiadomo czemu wcześniej stracilas ciążę?

U mnie dziś 8tc i 2d według OM. Wiec w sumie też można powiedzieć że 9 tydzień mi leci.
 
Hej ! Nie jesteś najstarsza. Trochę wstyd się przyznać, ale jestem chyba najbardziej wiekową mamą. Równo 10 lat starszą od Ciebie. Nie planowałam tej ciąży, jestem pełna obaw. Dzisiaj 5 t i 5 dni. W piątek wizyta u ginekologa. Strasznie mi się dłuży .

Allllle super!!!!!! To się chwali! Brawo. Teraz jesteś nasza Królowa Matka[emoji12]


Ola
 
oka_w ja jestem 86

justys0702 chamowa serrio :/ dobrze ze zmieniłaś lekarza.
No raczej. Wogole to byla pomylka z tym lekarzem. Na szczescie znalazlam duzo lepszego.

f2w3yx8dv4ippex6.png
 
reklama
Ooo[emoji3][emoji3][emoji3]
Wczoraj mi przyjaciółka powiedziała (82tez) ze rodzenie po 30 jest dużo fajniejsze [emoji6] Ona tez ma 3 dzieci.
Mówi ze jakoś spokojniej i nawet łatwiej schudła...


Ola
Ja i tak byłam chuda, ja mam problem z zatrzymaniem wagi na wyższym poziomie. A co do rodzenia po 30-tce to się absolutnie nie zgodzę ... ja gorzej to znoszę. Jeszcze ta świadomość ile będzie się mieć lat, gdy dziecko osiągnie taki a taki wiek ..
 
Do góry