reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Dziewczyny, liczę na chwile szczerości. Oczywiście decyzje podejmę sama ale chce poznać Wasza opinie-osób w tym samym położeniu co ja.
Mianowicie, kilka mscy temu zdecydowaliśmy się z mężem żachnąć na wyjazd w Alpy na narty. Marzyliśmy od 12 lat, ciagle brakowało pieniędzy , dzieci małe itp. Wiec ostatkami sił zwłaszcza finansowych wykupiliśmy pobyt. Jedziemy za tydzień. Będę w 7 tygodniu.
Co zrobić?
Odpuścić zupełnie jazdę?
Pojeździć na ćwierć gwizdka? Mam 7 letniego syna wiec oczywiste ze muszę byc na krok przy nim...
dodam ze nie jestem super aktywna osoba, ostatnio nawet nie ćwiczę od września...


Ola
 
reklama
Dziewczyny, liczę na chwile szczerości. Oczywiście decyzje podejmę sama ale chce poznać Wasza opinie-osób w tym samym położeniu co ja.
Mianowicie, kilka mscy temu zdecydowaliśmy się z mężem żachnąć na wyjazd w Alpy na narty. Marzyliśmy od 12 lat, ciagle brakowało pieniędzy , dzieci małe itp. Wiec ostatkami sił zwłaszcza finansowych wykupiliśmy pobyt. Jedziemy za tydzień. Będę w 7 tygodniu.
Co zrobić?
Odpuścić zupełnie jazdę?
Pojeździć na ćwierć gwizdka? Mam 7 letniego syna wiec oczywiste ze muszę byc na krok przy nim...
dodam ze nie jestem super aktywna osoba, ostatnio nawet nie ćwiczę od września...


Ola
Kochana Ja na Twoim miejscu zrezygmowałabym z jeżdżenia na nartach :( ale zrobisz co uważasz.


Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oka nie wiem ja zrezygnowałam z wyjazdu na ferie termin w pt jakoś tak mi zal ale coz, A co do twojej sytuacji bala bym się o jakas kolizje na stoku

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Już oddałam, czekamy do końca miesiąca na nowe mamusie?

Wiecie ja wciąż nie mogę uwierzyć, że nadal tu jestem. Jak zobaczę serduszko to już zupełnie będę szczęśliwa [emoji7]


 
A gdzie jest ta ankieta?

f2w3yx8dv4ippex6.png

Na początku wątku, tylko mi w apce nie pokazywało tylko na stronie bb[emoji5]


 
reklama
Do góry