reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Marta mnie tez piersi jyz tak nie bola jak na poczatku. Jak ucisne lub gdzies przygniote to zaboli ale nie tak jak bylo wczesniej.
Poziomka mialam leciec do NL na poczatku lutego ale jednak sie boje w 1 trymestrze. Jezeli warunkj pogodowe sie poprawia to wezme tate na drugiego kierowce i pojedziemy autem .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja biorę duphaston i do tego mam acard, nie wiem czy heparyna tez tak działa...
Mam nadzieje, ze już bedzie ok u Ciebie.. Ustaw sobie przypomnienie w telefonie o lekach, ja tak mam bo gdyby nie to, to może co drugi dzień bym brała.. a muszę 3xdziennie lykac leki ;/
Kochana acard masz na co? Zeby nie poronic czy jak?
 
Justys gratuluję

Anik będzie dobrze musi ja mam luteine polozona tak ze ja widzę siadając na wc co by pamietac

Natuszka ja mam uplawy

Ja w pt poszcze a co do ksiezy to tez ludzie i tez grzesza i maja do tego prawo jak i my.

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mialam w stoliku nocnym.. Dlatego nie zawsze pamietalam. Przelozylam ja sobie do lazienki. Myslisz ze takim plamieniem nie zaszkodzilam malenstwu? Niby gadalam z lekarka, ale sama wiesz.. Juz znow mnie korci leciec na bete zobaczyc czy rosnie.. Ehh:/ chyba z takiego malego plamienia to nie poronilam nie? Gin powiedziala ze jak minelo to ok.
 
Inis - Z mezem super, chodzilo mi o tescia. [emoji6] Tesc ma na imie Tomasz. [emoji4] Mikolaj podoba mi sie glownie ze wzg na zdrobnienie Mikuś. [emoji1]

Nessi - Polecam. U mnie takie z ziemniakow wiecej roboty ale jaki smak. [emoji7][emoji7]



Zjadlam te fryty niby i chyba za duzo bo mnie zmuliło. [emoji14] Moze jestem chora na glowe ale nawet sie ucieszylam z tych mdlosci. [emoji6][emoji6]
Dzieciaki zjadly, Maja fryty, a Filip paluchy rybne, mozna z resztek calą jedną porcje zrobić. [emoji23] Na jednym talerzu frytki, na drugim paluchy rybne, wszystko nietknięte. [emoji6] Ale mnie katar męczy. [emoji54][emoji54]

Anik - Będzie dobrze Kochana [emoji8]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Wiem musi byc ale jestem zla sama na siebie ze do tego doprowadzilam:/
 
Marta to wcale nie jest zły znak. Piersi nie muszą boleć cała ciążę. Z czasem to mija. Mnie np nie bolą wcale. I tak sobie tłumacze że w poprzednich dwóch ciazach się naprodukowaly to teraz nie muszą się przygotowywać [emoji6] jakoś trzeba się pocieszac
Mnie tez nie bola wcale:) to mnie pocieszylas:)
 
reklama
Do góry