reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Np przy małym przyroscie to wiadomo ciąża się nie rozwija.

Przy za dużym może być ciąża pozamaciczna (albo bliźniaki).

To zw beta rośnie czasem też nie oznacza że zarodek się rozwija ale to nie jest w każdym przypadku bodajże ja i Nessi (popraw mnie kochana jeśli się mylę) miałyśmy tak. Ciąża się nie rozwijała a beta rosła.
Ja robie betę bo mi ginekolog kazał :) m nadzieję że pomogłam :)

Dopadł mnie jakiś paniczny strach, nienormalny wręcz... mam za sobą poronienie wiec czuje duża niepewność. Szkoda, ze nie zrobiłam tego usg później, myślałam ze się uspokoję a jest jeszcze gorzej. Widziałam jajeczko ale lekarz mnie tak sprowadził na ziemie tymi tekstami, ze chyba jest ze mną gorzej niż jak byłam w ciąży z synem zaraz po poronieniu. Poza tym byłam dziś u dentysty i ze stresu rozbolał mnie brzuch.
Okropny dzień dziś, niech się już skończy...

Nimiti dziękuje za odpowiedz.


Ola
 
reklama
Eeee nie ma
Hej, ja tak z dolotu na szybko:) po wtorkowej wizycie wszystko ok. Serduszko pięknie bije i niech tak zostanie do września z usg i @ wypada podobny wiek ciąży, we wtorek był 6+3

Kochana, nie masz ochoty wybrać się choćby na sor? Zeby sprawdzić czy wszystko ok?
Nie ma co panikowac :) brzuch nie boli,nic się nie dzieje złego :) wszystko ok .A ten sor pewnie przysporzy mi więcej nerwów niż samo zdarzenie :) Mam twardą dupe :D
 
Dopadł mnie jakiś paniczny strach, nienormalny wręcz... mam za sobą poronienie wiec czuje duża niepewność. Szkoda, ze nie zrobiłam tego usg później, myślałam ze się uspokoję a jest jeszcze gorzej. Widziałam jajeczko ale lekarz mnie tak sprowadził na ziemie tymi tekstami, ze chyba jest ze mną gorzej niż jak byłam w ciąży z synem zaraz po poronieniu. Poza tym byłam dziś u dentysty i ze stresu rozbolał mnie brzuch.
Okropny dzień dziś, niech się już skończy...

Nimiti dziękuje za odpowiedz.


Ola
Nie ma za co. Olu ja to przerabiałam wczoraj te panicznie strach ja wręcz w paranoję popadlam. A potem ( w dużej mierze dzięki dziewczyną ) zaczęłam myśleć racjonalnie.
Popatrz ja biorę antybiotyk tez jestem po poronieniu i tez się martwię bo teraz cała organogeneza powstaje a ja co?biorę antybiotyk ! Mogłabym naprawdę jeszcze bardziej się stresować że np organy się nie wytwarza a jeśli to źle itp ale naprawdę się staram myśleć pozytywnie. Dla mnie teraz najważniejsze jest dorwać do 20.01 :)
Staraj się nie zamawiać znajdź pozytywy.
 
Oka beta nie daje pewności że wszystko będzie ok u mnie ciąża się nie rozwijala a beta rosla bo rozrastaly sie blony
plodowe dlatego ja tego badania nie robie czekam cierpliwie az usg mi pokaże serce

Leeleth Masz adopcyjne dzieci?

Ja sobie dziś kupilam specyfik na piersi i przy okazji na brzuch bo az tak to mnie piersi W żadnej ciąży nie bolaly

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dopadł mnie jakiś paniczny strach, nienormalny wręcz... mam za sobą poronienie wiec czuje duża niepewność. Szkoda, ze nie zrobiłam tego usg później, myślałam ze się uspokoję a jest jeszcze gorzej. Widziałam jajeczko ale lekarz mnie tak sprowadził na ziemie tymi tekstami, ze chyba jest ze mną gorzej niż jak byłam w ciąży z synem zaraz po poronieniu. Poza tym byłam dziś u dentysty i ze stresu rozbolał mnie brzuch.
Okropny dzień dziś, niech się już skończy...

Nimiti dziękuje za odpowiedz.


Ola
Ja sobie obiecalam, ze nie bede sie niepotrzebnie stresowac, analizowac objawow (braku) i obsesyjnie myslec o tym, ze cos z ciaza jest nie tak. Ogolnie mi sie to udaje, ale np dwa dni przed zrobieniem bety obudzilam sie w nocy i juz do rana nie zasnelam, stres mnie zezarl, zupelnie irracjonalny lek, tylko dlatego, ze za dobrze sie czulam i nagle bylam pewna, ze znowu nic z tego nie bedzie. No i poszlam zrobic bete, wyszla dobrze i od tamtej pory spie spokojnie :p No moze poza dzisiejsza noca, bo o 5 nad ranem obudzily mnie mdlosci :/
Takze z medycznego punktu widzenia ta beta nieiele wnosi, a jednak dla mojej glowy zdzialala cuda :)
 
Oka beta nie daje pewności że wszystko będzie ok u mnie ciąża się nie rozwijala a beta rosla bo rozrastaly sie blony
plodowe dlatego ja tego badania nie robie czekam cierpliwie az usg mi pokaże serce

Leeleth Masz adopcyjne dzieci?

Ja sobie dziś kupilam specyfik na piersi i przy okazji na brzuch bo az tak to mnie piersi W żadnej ciąży nie bolaly

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom

Tak, mam dwójkę adoptowanych [emoji5]


//www.suwaczki.com/tickers/w57v9jcgpllmm4ll.png
 
reklama
Np przy małym przyroscie to wiadomo ciąża się nie rozwija.

Przy za dużym może być ciąża pozamaciczna (albo bliźniaki).

To zw beta rośnie czasem też nie oznacza że zarodek się rozwija ale to nie jest w każdym przypadku bodajże ja i Nessi (popraw mnie kochana jeśli się mylę) miałyśmy tak. Ciąża się nie rozwijała a beta rosła.
Ja robie betę bo mi ginekolog kazał :) m nadzieję że pomogłam :)
U mnie też beta rosła, a ciąża się nie rozwijała.

Dziewczyny, jeśli miałam obrzmiałe piersi, a dziś już nie mam, to chyba jest to zły znak?

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry