reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Hej, ja tak z dolotu na szybko:) po wtorkowej wizycie wszystko ok. Serduszko pięknie bije i niech tak zostanie do września z usg i @ wypada podobny wiek ciąży, we wtorek był 6+3
Właśnie mówię,że bardziej się zdenerwowałalam jak wywinelam orła niż ta stłuczka :)
Kochana, nie masz ochoty wybrać się choćby na sor? Zeby sprawdzić czy wszystko ok?
 
reklama
Nie dałam rady was czytać na bieżąco. Cheebay, Justyś piękne fotki z usg. Aż się wyruszyłam. Ja muszę jeszcze czekać bo u mnie wczesna ciąża.

Ale nie mogłam się dzisiaj powstrzymać i powiedziałam jednej koleżance z pracy. Ona jest certyfikowanym doradcą laktacyjnym i jest taka prorodzinna. Ostatnio rozmawialiśmy że mi się marzy trzecie, ale ona wie jak wygląda nasza sytuacja pracowa, ale wiem że mnie popiera. Dzisiaj mi się lepiej zrobiło jak jej powiedziałam i wiedziałam że się ucieszyła. I powiedziała że to bardzo dobra decyzja. Wiem że będę miała w niej wsparcie.

Teraz jestem u mojej mamy z dzieciakami. I też mnie kusi żeby jej powiedzieć ale jeszcze się powstrzymuje.

Dorcia dobrze ze nic Ci się nie stało!! Ja też się ostatnio bałam żeby gdzieś nie wyrznac orła, bo tak ślisko było.

Manki witaj. Piękna beta!!!! Też mnie kusi żeby zrobić, bo do czwartkowej wizyty jeszcze długo a objawów prawie nie mam to może bym się trochę uspokoiła.

Nimitii trochę Ci zazdroszczę że Cie zlapaly w końcu te mdłości. Mnie czasem trochę zgaga męczy ale po chwili przechodzi. W ogóle gdyby nie brak @ to bym nie wiedziała że w ciąży jestem.
 
Minka witaj ja też czekam na moje trzecie dziecko A dwójkę pozostałych to Masz jakiej płci

dorcia dobrze że z tobą wszystko ok Ale miałaś dzień

Ja dzisiaj się wszystkim wysuszam i płacze

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
To chyba do mnie? ;)

Dwie dziewczynki mamy

Dziewczyny ja też mam upławy wcześniej takich nie miałam...bierzecie coś na nie? To normalne?[edzi i /QUOTE]

Uplawy to chyba dobry objaw, jesli nic nie ma brzydkiego zapachu...
U mnie tez sporo, a z czasem moze byc nawet wiecej. W drugiej ciazy (ale to juz byl 30tc mniej wiecej) mialam ich b duzo i na dodatek wodniste i ciagle sie stresowalam, ze mi sie wody sacza :-o na IP kilka razy robili mi serie testow i sami byli w szoku, ze moga tak wygladac :p
 
Wszystko ok ze mną :) tylko dupsko mnie boli od tego upadku,a przy aucie zderzak polamany...ja widziałam że ta baba zapindala,akurat stałam bo dopiero wlaczalam się do ruchu,tylko mocno złapałam się kierownicy :) ja myślę dziewczyny,że nic z fasolą się nie stało?

Współczuje, ale widzę ze dzielna jesteś!


Ola
 
Dziewczyny, obiecuje spytać o to ostatni raz, tylko proszę o wytłumaczenie. Co daje Wam teraz badanie bety? Skoro rośnie to was upewnia ze ciąża się rozwija? Czy to jest jednoznaczne?


Ola
 
Dziewczyny, obiecuje spytać o to ostatni raz, tylko proszę o wytłumaczenie. Co daje Wam teraz badanie bety? Skoro rośnie to was upewnia ze ciąża się rozwija? Czy to jest jednoznaczne?


Ola
Np przy małym przyroscie to wiadomo ciąża się nie rozwija.

Przy za dużym może być ciąża pozamaciczna (albo bliźniaki).

To zw beta rośnie czasem też nie oznacza że zarodek się rozwija ale to nie jest w każdym przypadku bodajże ja i Nessi (popraw mnie kochana jeśli się mylę) miałyśmy tak. Ciąża się nie rozwijała a beta rosła.
Ja robie betę bo mi ginekolog kazał :) m nadzieję że pomogłam :)
 
reklama
Super nasz mamę, podziwiam takich ludzi. Maja odwage miec wlasne zdanie i byc soba, nawet jesli kara za szczerosc bedzie samotność. Nie cierpię chorągiewek. Tak to Ci w tylek będą wchodzić a jak sie tylko obrocisz to aż Cię uszy szczypia. Kiedyś się przejmowałam jakimiś negatywnymi tekstami na mój temat. Teraz mam to w dupie.
Jestem szczera i staram się mówić jak jest, nie slodze, nie wchodzę w dupe, nie mam psiapsiulek, lubię wolność.
Za to jestem lojalna i będę bronic najbliższych do ostatniej krwi. Nie boję się tłumu który ma inne zdanie jak ja. Zawsze płyne pod prąd. Moje chujowe dzieciństwo mnie tego nauczylo:p
Nessi czytałam ze w pierwszym trymestrze układ hormonalny i nerwowy swiruje. Stąd dziwne zachcianki, mdłości, jadlowstret, bezsenność, nastroje depresyjne, wahania nastroju, bardzo realistyczne sny, nerwice, leki.
Przejdzie Ci niedlugo. Nie myśl że to z Tobą jest coś nie tak. To tylko hormony, nie stan faktyczny.

Dobrze, lepiej niż ostatnio. Jakoś jak zobaczyłam serduszko i wczoraj pogadałam z pediatra o szczepieniach mojego synka jakoś mi lepiej. Może ostatnio to chodziło mi po głowie i burzylo mój spokój. Musze jeszcze jedna sprawę zalatwic i będę już w 100 % spokojna....

Oj nie idź w moje ślady kochana!
Jesteś aniołem a nie człowiekiem. Czytałam o Twoich adopcjach. Podziwiam, podziwiam, podziwiam!
I nie wierz w to co o mnie niektorzy piszą. Wiekszosc ma coś za uszami i usłyszało parę słów krytyki ode mnie jeszcze za czasów Staraczek na 2016. Nessi pewnie pamieta :D Stąd brak sympatii do mojej osoby :)
Co do StorAni.... juz z nią wcześniej miałam doczynienia i wiem jaka to toksyczna osoba.

@MADZIA ja nie chodzę po czyichś śladach. Wybieram własna drogę. Od dawna [emoji5]
A opinie o człowieku wyrabiam sobie na podstawie co ja wiem a nie co ktoś mi powiedział. Kiedyś słyszałam słowa, nie wierz w nic co słyszysz, i w polowe tego co widzisz [emoji12]
Co do adopcji, nie ma co podziwiać bo ja poprostu chciałam dzieci, i mam. Choć nasza sytuacja jest skomplikowana a życie nie proste jestem szczęśliwa, a przez to jestem solą w oku [emoji20]
Co zrobisz?
Na razie u mnie punktujesz [emoji5]


//www.suwaczki.com/tickers/w57v9jcgpllmm4ll.png
 
Do góry