reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Dziewczyny ma ktoras karte medicover ?

2nn3w1d3vu1uo7f6.png
 
reklama
Kochana wyluzuj się... Ja np dostałam dzisiaj pryszczy jak na okres... A dzidzia zdrowa! Powoli wkraczamy w drugi trymest... Poza tym może już nam się rozwinęły dobrze jsk na ten etap i dają nam trochę luzu na razie, i odezwą się później [emoji4]

f2w3rjjgyxbhua3h.png
Obyś miała rację że hormony się normuja :) do czwartku muszę czekać chyba :(

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lola cudne wiesci. A w ktora strone waga u gina oszukije? U mojego zaniza haha.
Hanuta super wiesci.
Dorcia no co ty. Mi lekarz na wizycie powiedzial ze niedlugo piersi moga stac sie coraz mniej wrazliwe.
Paula ja tez Olina w 42 tyg urodzilam. Mordega juz byla.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratulacje super wizyt!!! Teraz na prawdę musi być już tylko dobrze. Lola Twoim dzieciątkiem tak się tu na stresowalismy na początku i w sumie Zooski też. A teraz urosły takie piękne bąbelki. Pięknie.

Dorcia spokojnie, kładz się do łóżka i odpocznij, przespij się a jutro będzie nowy dzień. Każda z nas chyba w pewnym momencie dopada kryzys. Ja też tak miałam trzy dni temu że wszystko widziałam tylko w czarnych barwach. Ale wygadalam się wam, przespalam z tym i następnego dnia było już lepiej. No ale oczywiście jak się martwisz to jedz na IP. Tylko co im powiesz, że cycki Cie przestały boleć??? Wczoraj czytałam wpis na blogu mamaginekolog właśnie o objawach i ona też pisała że ściskala sobie cycki żeby sprawdzić czy jeszcze bolą. Ale to nie jest żaden zły objaw na tym etapie.

Wy tesknicie za mama a do mnie moja przyjechała na cały weekend. Chociaż będę miała wszystko poprasowane bo ona zawsze lubi to robić [emoji6] ja w sumie też lubię pracować tylko często nie mam siły. A na jutro wymyśliłam kapusniak na obiad. Ciekawe czy będę w stanie go zjeść. Dobrej nocki
 
Nikt z was niema.karty medicover ? Mnie zrobili w balona mialam miec opieke od 1lutego a jeszcze niemam caly dzien na telefonie wisialam bez skutecznie a w pon powinnam badania krwi zrobic wrr...

2nn3w1d3vu1uo7f6.png
 
reklama
Do góry