reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Nie wiecie czemu mam tetno po dwoch stronach pp 145 uderzen ?

2nn3w1d3vu1uo7f6.png
Czekałam tylko na pytanie w ten deseń. Każda która kupuje detektor po czasie zaczyna sobie szukać problemów. Tętno dziecka jest dwa razy wyższe niż matki. zostawcie wy te sprzęty jak sie macie stresować to nie warto. A podobno kupuje się je żeby się uspokoić ale to niestety zawsze wychodzi na odwrót.
 
reklama
Dziewczyny jest pecherzyk 1,4 cm(ostatnio 6mm)
Cialko zolte jest
Zarodka nie bylo widac
Ciaza niby mlodsza o jakis tydzien,dziwi mnie to bo bylam na monitoringu no ale na tym etapie chyba wszystko jest mozliwe
Dostalam jakis nowy lek na krwiaka widocznego na usg cos na c ale nie umiem odczytac z recepty wiec nie powiem Wam nazwy [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Na ust wiek wylicza się z pomiarów i wystarczy że lekarz czegoś niedomierzy i juz wiek dziecka wychodzi inny. Mi na usg dziecko wychodziło najpierw 2dni starsze potem tydzień starsze a urodziłam trzy dni przed terminem
 
Dziewczynki moje kochane. [emoji13]
Już jestem i już Wam wszystko mówię...

Dzidziuś rozwija się prawidłowo, ma już 3,3cm, akurat podczas USG nie spało i machało ślicznie do mamusi rączkami i nóżkami...
Mamusia jest zdrowsza od ryby... Dostałam skierowanie na badania prenatalne za darmo...
Aha!!! Waga u lekarza kłamie!!!

przepraszam, że tylko o sobie, ale dzisiaj miałam zalatany dzień i nie wszystko doczytałam, ale od pon mam l4 więc nadrobię, obiecuję [emoji8]

Zosia super, że u CB też okey

f2w3rjjgyxbhua3h.png
 
funia a kiedy masz następna wizyte :)

Lola świetne wieści gratulacje! Wiesz już kiedy te prenatalne czy dopiero będziesz się zapisywać?
 
Ja juz tez po wizycie :) widziałam i słyszałam juz serduszko choć maleństwo ma niecały centymetr Niesamowite uczucie :*

Lola87 nie wiem czy waga u lekarza kłamie ale ja sie przeraziłam :)
Gratuluję kochana, może w końcu koniec ze złymi wieściami...

Ja do tej pory jestem w szoku [emoji2]

f2w3rjjgyxbhua3h.png
 
Chyba jednak nie koniec..
U mnie coś się dzieje...cycki zmalaly i w ogóle nie bolą :( mogę gniesc i nic ...czuję,że nie będzie dobrze :(

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczynki moje kochane. [emoji13]
Już jestem i już Wam wszystko mówię...

Dzidziuś rozwija się prawidłowo, ma już 3,3cm, akurat podczas USG nie spało i machało ślicznie do mamusi rączkami i nóżkami...
Mamusia jest zdrowsza od ryby... Dostałam skierowanie na badania prenatalne za darmo...
Aha!!! Waga u lekarza kłamie!!!

przepraszam, że tylko o sobie, ale dzisiaj miałam zalatany dzień i nie wszystko doczytałam, ale od pon mam l4 więc nadrobię, obiecuję [emoji8]

Zosia super, że u CB też okey

f2w3rjjgyxbhua3h.png
Wspaniałe wieści Nam przynioslas :) Tak bardzo się cieszę :*

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry