reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Czekałam tylko na pytanie w ten deseń. Każda która kupuje detektor po czasie zaczyna sobie szukać problemów. Tętno dziecka jest dwa razy wyższe niż matki. zostawcie wy te sprzęty jak sie macie stresować to nie warto. A podobno kupuje się je żeby się uspokoić ale to niestety zawsze wychodzi na odwrót.
Zapytalam tylko myslalam ze.mozna na forum podyskutowac I powymieniac sie.informacjami najlepiej to wogole nie pytac bo odrazu jakies insynuacje...nie bylo pytania

2nn3w1d3vu1uo7f6.png
 
reklama
Na ust wiek wylicza się z pomiarów i wystarczy że lekarz czegoś niedomierzy i juz wiek dziecka wychodzi inny. Mi na usg dziecko wychodziło najpierw 2dni starsze potem tydzień starsze a urodziłam trzy dni przed terminem

dokładnie! mi w pierwszej ciąży cały czas wychodziło że o miesiąc starszy syn urodzę miesiąc wcześniej a co a urodziłam w 42tc...
 
A moja mama wyprowadzila się od swojej mamy o 45km i jeździliśmy tam na co drugi wekend może to też jakieś rozwiazanie

Dorcia to ziemie wam przepisali czy dom

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
Dom i ziemię :) tylko,że ja nie dam rady żyć na dwa domy...wyjazdy co drugi weekend nie wchodzą w grę :( w końcu mi się mąż wkurzy

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Natalia wiem,wiem narazie sie staram nie martwic,bo i tak nie mam teraz na to wplywu [emoji4]

Olka nastepna wizyte mam za dwa tyg u innego lekarza ,a u mojego za miesiac bo bedzie sie urlopowal[emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
dokładnie! mi w pierwszej ciąży cały czas wychodziło że o miesiąc starszy syn urodzę miesiąc wcześniej a co a urodziłam w 42tc...
42tyg o kurczaczki to juz miałaś pewnie ciężko. Ja 39tyg to juz tylko przeleżałam. Ale całą ciążę byłam aktywna, do 7 miesiąca studiowałam do 9 pracowałam .
 
W sumie to w 35 tyg urwałam się z pracy na rutynową wizytke a lekarz do mnie mówi ze do porodu wszystko gotowe ...No i do pracy już nie wróciłam ehh prosto pojechałam do szpitala a tam juz szyjka skrócona rozwarcie na palec baa nawet skurcze haha na szczęście zatrzymali to wszystko ehh
 
reklama
Mówię Ci kochana już na łeb dostaje :(

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana wyluzuj się... Ja np dostałam dzisiaj pryszczy jak na okres... A dzidzia zdrowa! Powoli wkraczamy w drugi trymest... Poza tym może już nam się rozwinęły dobrze jsk na ten etap i dają nam trochę luzu na razie, i odezwą się później [emoji4]

f2w3rjjgyxbhua3h.png
 
Do góry