reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Nie wiecie czemu mam tetno po dwoch stronach pp 145 uderzen ?

2nn3w1d3vu1uo7f6.png
 
reklama
Pyzunia trzymam kciuki za Ciebie !
Agunia ja mam ciągle ochotę na płatki czekoladowe z mlekiem i owoce owoce owoce . :)
Zooska ja biorę luteine dwa razy dziennie 50mg dopochwowo.
 
Cale zycie mieszkałam u mamy z synem i mężem...wyprowadzilismy się do teściów bo przepisali Nam dom...tak wiem,że super ale ja tak bardzo tęsknię,że nie potrafię tu chyba normalnie żyć...nie ma dnia żebym do niej nie dzwoniła,to wszystko mnie strasznie przytłacza...tu mąż ma dobrą pracę,tu możemy się realizować a ja nie mogę przestać myśleć o mamie (teraz mieszka zupełnie sama) nie mówiłam o tym mężowi ale chyba czas to zrobić..Ja się duszę,są takie dni,że nie mogę spokojnie oddychać...

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana rozumiem Cię idealnie... tez tęsknię bardzo za mama :-( .. I też została sama :-(

Musimy jakoś dać radę :-* przytulam :-*

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cale zycie mieszkałam u mamy z synem i mężem...wyprowadzilismy się do teściów bo przepisali Nam dom...tak wiem,że super ale ja tak bardzo tęsknię,że nie potrafię tu chyba normalnie żyć...nie ma dnia żebym do niej nie dzwoniła,to wszystko mnie strasznie przytłacza...tu mąż ma dobrą pracę,tu możemy się realizować a ja nie mogę przestać myśleć o mamie (teraz mieszka zupełnie sama) nie mówiłam o tym mężowi ale chyba czas to zrobić..Ja się duszę,są takie dni,że nie mogę spokojnie oddychać...

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Zawsze mieszkałam z mamą,jak wyszłam za mąż to zostaliśmy bo mama zaczęła chorowac-tetniak mózgu, po 8 latach odeszła ,to było 4 lata temu, bardzo mi jej brakuje .Dziś po wizycie poszłam na cmentarz powiedzieć ze wszystko ok i stałam i wylam.
Rozumiem Twoja rozdarcie,jeśli ma się dobry kontakt z mamą to czasami ciężko się podejmuje decyzję życiowe.

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jest pecherzyk 1,4 cm(ostatnio 6mm)
Cialko zolte jest
Zarodka nie bylo widac
Ciaza niby mlodsza o jakis tydzien,dziwi mnie to bo bylam na monitoringu no ale na tym etapie chyba wszystko jest mozliwe
Dostalam jakis nowy lek na krwiaka widocznego na usg cos na c ale nie umiem odczytac z recepty wiec nie powiem Wam nazwy [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dorcia eh to faktycznie daleko może pogadaj o tym z mezem, ja mam do mamy I taty 5 km i ciągle wisze z nia na tel he

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A moja mama wyprowadzila się od swojej mamy o 45km i jeździliśmy tam na co drugi wekend może to też jakieś rozwiazanie

Dorcia to ziemie wam przepisali czy dom

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry