reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
@CzarnaMadzia ja tam uważam, że do tego trzeba podejść z dystansem. Każda z nas jest inna, i nie będziemy się zawsze zgadzać. Ja nie lubię kiedy jest na forum tak, że można "rzygać tęczą" więc zostań i dalej rozmieszaj swoim czarnym humorem:D Nie będę stawać po żadnej stronie konfliktu bo uważam, że to nie ma większego sensu. Dla każdego znajdzie się tu miejsce więc relaks and take it easy:D
 
reklama
@Paulaq23 zdrówka! Ja to zdycham od kaszlu, już mnie tak wszystko boli, że aż szkoda gadać :) Chyba trzeba się będzie wybrać do lekarza jak tak dalej pójdzie :/

Zrobiłam wczoraj też syrop z siemienia lnianego i kurde blaszka chyba mi nie wyszedl :) Miał zgęstnieć, a tu nic.... Mimo wszystko go wypilam, na pewno nie zaszkodzi :)
Zeby siemie lniane Ci zgestnialo, gotuj je okolo 15 min. Ja pije codziennie je codziennie

f2w3yx8d8eesu797.png
 
No właśnie gotowałam i lipa. Chyba spróbuję jeszcze raz :) A z jakich względów pijesz? Dolegliwości żołądkowe?
Zaczelam pic zanim zaszlam w ciaze razem z babcia i mama. I jakos tak pijemy do tej pory. Powiem Ci, ze usprawnia mi to prace jelit. Ale musze sie sporo nameczyc, zeby wypic te gluty.

f2w3yx8d8eesu797.png
 
Paulaq23 odpoczywaj, przygotuj sobie mikstury polecane przez dziewczyny. Dobrze ze zostałaś w domu. Zdrówka!

Anna2101 czekam na same pozytywne info. Z tą pracą nie przesadzaj kochana [emoji6]

Jeahl jak u Ciebie?

Elianna pamiętaj zeby pic dużo płynów. To przyspieszy pozbycie sie kaszlu. Rownież zdrówka!

Ja tu sie zastanawiam co wymyślić na obiad tak zeby nie zemdliło. Lenia mam dzisiaj niesamowitego.

Marcia331 oj oby to był tylko incydent. Daj znać jak sie czujesz.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Elianna koty cię też budzą?

Ja rano wstałam wyszykowalam dzieci do przedszkola i szkoły I wróciłam do łóżka W ktorym jeszcze tkwie, szkoda że to tylko na czas choroby

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry