reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Ja o tym czytalam przy poronieniu. Musisz wyrobic akt urodzenia-zgonu, pogrzeb.. Dla mnie to bylo za ciezkie... Ale ja poronilam w 6 tyg, serduszka jeszcze nie bylo... Przerazalo mnie latanie po urzedach... Badanie genetyczne na okreslenie plci tez chyba potrzebne
Mój mąż pytał, czy robimy pogrzeb, ale ja mam taki mętlik w głowie że nawet nie wiem jak to ugryźć. Mam nadzieję, że moje maleństwo będzie już ostatnim Aniołkiem wśród naszych forumowych dzieciaczków.
 
reklama
Gie_er ja z tego nie korzystalam,ale proponowali mi ,ze szpital moze sie zajac pogrzebem ,ja pozalatwiam formalnosci i moge skorzystac z zasilku cos kilka tys ale nie wiem ile bo nawet sie tym nie interesowalam,chcialam zamnkac temat


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja to zrobilam. Poronilam w 9 tyg w listopadzie. Wyslalam cale jajo plodowe do badania przyczyn poronienia w test dna Katowice. Byly tam dwie wersje jedna przyczyny+plec i druga sama plec. Mi nie ustalili przyczyn bo doktor d... k kretyn i cymbal nalal do pojemnika formaliny zamiast soli fizjologicznej. Ustalili tylko plec
Nie idz sama do szpitala nie radze, trafilam na j/w kretynow. Po wielkiej wojnie mi wydali papier.
Jak chchcesz cos wiecej wiedziec napisz na pv bo nie chce tu dziewczyn dolowac

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gieer ja nie pomogę bo poroniłam w 8mym tyg ale z powodu pustego jaja plodowego więc nie było co chować

Paulaq na chorobowe ldz ja poprosiłam o pomoc rodziców żeby nie wychodzić na dwór co się na antybiotyku nie skończy lub W szpitalu co też mi się zdarzyło W poprzedniej ciąży

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy któraś z Was po wcześniejszych poronieniach pobierała ze szpitala zaświadczenie o urodzeniu martwego dziecka, żeby Go zarejestrować u USC i skorzystać z 8 tyg urlopu macierzyńskiego i spokojnie dojść w tym czasie do siebie??
Ja z tego korzystalam

f2w3yx8d8eesu797.png
 
reklama
Do góry