reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Ale jakie mamy prawo oceniać jakie problemy sa warte rozmowy a jakie nie? Są osoby które nie wiedząc na czym stoją, albo martwiąc się skupiają się bardziej na sobie i ok za 2 tygodnie minie i będą podnosić na duchu innych. Tez jestem po leczeniu pod kątem niepłodności i jest to dla mnie błogosławieństwo że zaszłam w ciążę, ale zdaje sobie sprawę że to połowa sukcesu dopiero, wiec zacznę się w pełni cieszyć kiedy uznam za stosowne, a do tego czasu będę się niepokoić i jęczeć od czasu do czasu trudno.
Powiem Ci tak.
Napisałam juz wszystko co miałam dzis do powiedzenia. Ty ciągle brniesz, łapiąc coraz to nowe średnio spójne argumenty.
Najpierw post ze może załóżmy oddzielny wątek na temat plamien i żali a na ogólnym wątku piszmy neutralnie.
Potem ze nie o to Ci chodzilo i to wszystko przez mój post kierowany do Agi. I w ogóle przez moją osobę to wszystko, bo kiedyś coś tam do kogoś napisałam.
A na samym końcu ze tutaj powinno sie rozmawiać o wszytkim i Ty też będziesz pisała o swoich złych przeczuciach i żalach, póki masz ochotę.
Taka rozmowa jest bez sensu, bo Ty nawet nie zastanowiasz sie nad sensem moich słów a już napiszesz post zupełnie nie związany z tym co miałam do przekazania.
Nie wiem po co to wszystko tak rozdmuchalas.
 
reklama
Zośka nie martw się fasolinka sobie zapasy z tkanki tłuszczowej zje [emoji5] jakieś zapasy pewnie masz [emoji6]

Dziewczyny, czy któraś z was umie cytować w tej aplikacji na telefon? Możecie podpowiedzieć jak to zrobić? Bo mi coś nie wychodzi [emoji53]
 
Dokładnie Zosia, dziecko zje sobie Twoje zapasy :D Moje tez by mogło tak postąpić, ale nie... mamusia musi być ciągle na głodzie :p
 
Powiem Ci tak.
Napisałam juz wszystko co miałam dzis do powiedzenia. Ty ciągle brniesz, łapiąc coraz to nowe średnio spójne argumenty.
Najpierw post ze może załóżmy oddzielny wątek na temat plamien i żali a na ogólnym wątku piszmy neutralnie.
Potem ze nie o to Ci chodzilo i to wszystko przez mój post kierowany do Agi. I w ogóle przez moją osobę to wszystko, bo kiedyś coś tam do kogoś napisałam.
A na samym końcu ze tutaj powinno sie rozmawiać o wszytkim i Ty też będziesz pisała o swoich złych przeczuciach i żalach, póki masz ochotę.
Taka rozmowa jest bez sensu, bo Ty nawet nie zastanowiasz sie nad sensem moich słów a już napiszesz post zupełnie nie związany z tym co miałam do przekazania.
Nie wiem po co to wszystko tak rozdmuchalas.
Dobra skończmy temat rzuciłam pomysł oddzielnych wątków żeby uniknąć pisania przez niektóre w odpowiedzi właśnie tekstów typu że ktoś smęci jeżeli tylko mnie to razi to przepraszam być może jestem przewrażliwiona
 
ZOOska ja tez malo jem i to mam wrażenie same śmieci. Zaczrlam wpychac w siebie swiezy sok marchewkowy. Nie jest slodki i nawet daje rade. Moze sprobuj cos bardziej plynnego?

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zosia ja mięsa w ogóle nie mogę jeść w czystej postaci.... Jakieś mielone w lasagne zjem, ale kotleta nie dam rady.... Dwa kęsy i mi staje w gardle :) Za to warzywa i owoce mogłabym jeść na okrągło :)

Moje obie kuzynki w pierwszym trymestrze straciły po 6 kg, bo nie mogły jeść :) Taki urok ciąży, dzieci zdrowe! :)
 
reklama
Elianna ja mam to samo, smażone mnie zabija. Gdzies czytalam ze utrata ppnad 3kg jest powodem do niepokoju. U mnie minus 1.5, wuec jest ok

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry