reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Agunia chodzi ci suwaczek? Musisz wejść na stronę np suwaczki kropka com i tam jest instrukcja. A potem na końcu skopiować adres z bb codem. To wklejasz na tym forum w twoim profilu, zakładka sygnatura i zatwierdzasz


p19udqk30i7o8q7d.png
 
reklama
Krwawienie było... Wystraszylam się.. tyle krwi :( ale jest już ok.
Leżymy w szpitalu na obserwacji :(
Mam zwiększony duphaston 2x3 :(
I zlecone wyniki na tarczyce. Być może to być powodem krwawienia mojego ze za duże tsh jest... :/

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
Będzie dobrze musi! 3mam kciuki:*

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Krwawienie było... Wystraszylam się.. tyle krwi :( ale jest już ok.
Leżymy w szpitalu na obserwacji :(
Mam zwiększony duphaston 2x3 :(
I zlecone wyniki na tarczyce. Być może to być powodem krwawienia mojego ze za duże tsh jest... :/

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
Rety...nie pozwolisz nam się nudzić...wszystko będzie dobrze :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się i ja.
Nevka oby wszystko było w porządku. Miałaś usg? Odzywaj się do nas i dawaj znać co u Was.

Justyś to pewnie coś z podrażnienia. A wcześniejsze plamienia Ci ustaly?

Ja też się dzisiaj kiepsko czuje. Jak wstałam to ledwo chłopakom śniadanie zrobiłam bo tak mi było słabo i w głowie się kręciło. Myślałam że zemdleje. Na szczęście mąż wrócił do domu szybko bo mieli pracować ale za duży mróz był. Teraz M robi jakieś półki do naszej przyszłej sypialni a ja się kręce i na nic nie mam siły. Muszę podłogę umyć, pranie wstawić, zmienić pościel i posprzątać łazienkę. No i coś na obiad. Niech mnie ktoś kupnie w d....
Wczoraj mi sie zaczely i dzis znowu troche mialam. Ale teraz jest narazie czysto. Tylko lekarstwo mi wylatuje co jakis czas..

f2w3yx8d8eesu797.png
 
Leeleeth trzymaj się dzielnie. Moja mama po nowotworze już grubo ponad 10lat, więc to nie jest wyrok. Trzymam mocno kciuki!

Nimiiti ale Ty już masz synka, więc widocznie nie każdą ciążę się traci. O doczytałam, że idziesz do jakiegoś dobrego skonsultować. I bardzo dobrze!!

Aga0411 ja powiem w pracy w 4tym miesiącu, chyba że mnie wybombi bardzo ;) A co do dzieci to mój mąż już zaczął coś dziewczynom mówić, ale bez konsultacji ze mną.

Nevka na nudę to seriale i książki :)

Lilka gratulacje! Też się wzięłam za odchudzanie od nowego roku i dwie krechy mi to przerwały ;)

Elianna ja też tyle tyłam, teraz mam silne postanowienie mniej przytyć

No przytyć nie chcę, a jak o smakołykach piszecie, to mi ślinka cienkie ;)

Szczecinianka87 witaj :)

Nevka trzymam mocno kciuki, oby się uspokoiło

samina86 a wiesz, że masz dwa razy ten sam suwaczek?

A co do osób po chemii i ciężarnych, to ktoś mi potrafi napisać jak to jest dokładniej? Czy chodzi o każdy rodzaj chemii? Czy jest jakiś czas określony po jakim można już się spotykać?

Naticzek a suwaczek najlepiej wstawić w swoim podpisie w ustawieniach profilu
 
Nevka będzie dobrze :*

A ja się zaczynam zastanawiać, jak długo jeszcze po krwawieniu (które wyglądało jak krwotok) mogą występować plamienia?
Krwawienie tydzień temu, a do dzisiaj z mniejszymi lub większymi nasileniem mam brązowe plamienia, raz jaśniejsze, raz ciemniejsze, ale ciągle są.
I już zglupialam, nie wiem czy interpretować to jak coś nowego, czy jako pozostałości po tym dużym krwawieniu :/
 
Nevka bedzie wszystko dobrze. Pisz co i jak .
Justys ale globulki to na noc chyba najlepiej wlozyc.to w dzien mniej potem bedzie, wszystko bedzie ok.
A mi nie daja spokoju te kolatania serca, sa nawet jak leze.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry