reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
A gdzie jest Nasza Lola?

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Cześć dziewczynki, jestem, jestem... Cały czas podczytuję, ale wczoraj cały dzień bolała mnie głowa i większość przespałam... Ja jeszcze dzisiaj do pracy (6 dzień) i niedz wolne... Po prostu 3.02 mam wizytę i niech mi już gin daje l4, bo ja nie mam już siły...

Co macie dzisiaj na obiadek??? Ja ugotuje kalafiora i zrobię kotleciki z cukini z jajkiem sadzonym oooo!!!!

Nevka 3mam za CB kciuki, musi być dobrze!!! [emoji8]

eiktrjjge03lkilf.png
 
Krwawienie było... Wystraszylam się.. tyle krwi :( ale jest już ok.
Leżymy w szpitalu na obserwacji :(
Mam zwiększony duphaston 2x3 :(
I zlecone wyniki na tarczyce. Być może to być powodem krwawienia mojego ze za duże tsh jest... :/

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
Bedzie dobrze napewno zobaczysz ;) zrobia wszystkie badania I bedzie dobrze

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczynki, jestem, jestem... Cały czas podczytuję, ale wczoraj cały dzień bolała mnie głowa i większość przespałam... Ja jeszcze dzisiaj do pracy (6 dzień) i niedz wolne... Po prostu 3.02 mam wizytę i niech mi już gin daje l4, bo ja nie mam już siły...

Co macie dzisiaj na obiadek??? Ja ugotuje kalafiora i zrobię kotleciki z cukini z jajkiem sadzonym oooo!!!!

Nevka 3mam za CB kciuki, musi być dobrze!!! [emoji8]

eiktrjjge03lkilf.png
Pysznie i zdrowo u Ciebie :)
U mnie cały tydzień było przyzwoicie wiec dziś zaszaleje i zrobię naleśniki z serem i szynka :))
 
reklama
Witam się i ja.
Nevka oby wszystko było w porządku. Miałaś usg? Odzywaj się do nas i dawaj znać co u Was.

Justyś to pewnie coś z podrażnienia. A wcześniejsze plamienia Ci ustaly?

Ja też się dzisiaj kiepsko czuje. Jak wstałam to ledwo chłopakom śniadanie zrobiłam bo tak mi było słabo i w głowie się kręciło. Myślałam że zemdleje. Na szczęście mąż wrócił do domu szybko bo mieli pracować ale za duży mróz był. Teraz M robi jakieś półki do naszej przyszłej sypialni a ja się kręce i na nic nie mam siły. Muszę podłogę umyć, pranie wstawić, zmienić pościel i posprzątać łazienkę. No i coś na obiad. Niech mnie ktoś kupnie w d....
 
Do góry