reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Dziewczyny a widziałyscie na allegro coś takiego jak detektor tętna płodu? Co wy na to?

Detektor jest dl;a zdecydowanie starszych ciąż. Ja osobiście nie jestem zwolennikiem bo jak go źle przyłożysz albo dziecko będzie nieodpowiednio ułożę to można się zestresować brakiem tętna.

@Nevka zaciskam kciuki!

@nimitii ja również kwietniowa:))

Ja z Gabrysiem od 7 już na nogach i mój syn pyta się czy wszystko w porządku bo ja zawsze spałam dłużej z Nelką, a teraz wstaje razem z nim:p Spostrzegawczy łobuz:))
 
reklama
Hej dziewczęta :)

Nevka będzie dobrze trzymam kciuki..!

gie_er co do Twoich włosków to ich nie widzę i ciężko jest mi ocenić stan włosa. .:( jest wiele przyczyn..
-czas na strzyżenie bo mogą być zniszczone włosy :)
-zła farba na wlosach (nie wiem czy farby jesz?)
-może być taki "urok" Twoich włosków ze mimo że są zadbane, przyciete to będą się plątać...
Nie wiem poprostu Cię nie widzę :) Ale mówisz ze jak dasz odżywkę na włosy to jest ok?
Odrzywke trzeba stosować zawsze na same końce ponieważ szampon ma odczyn zasady i otwiera łuski włosów, a żeby je zamknąć i wygładzić trzeba użyć kwasu czyli odżywki po której włoski się nie plataja..łuski są zamknięte i wygładzone :)
 
Detektor tętna płodu miałam w pierwszej ciąży ...użyłam może z 6 razy, potem już mi się nie chciało go używać. Dla mnie strata kasy ..

Nevka pisz dziewczyno co się dzieje. Pamiętaj, że ja nawet krwotok delikatny miałam ..póki nie ma nic intensywnego będzie dobrze..

U mnie humoru brak, więc popisane ...
 
reklama
Do góry