reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Madeline a z kim mieszkasz? 23 lata to wcale nie tak młoda na pierwsze dziecko I nie wiem czy ta praca warta aby jej żałować sama piszesz 12 godz., nocki, naprawdę była spełnieniem Twoich marzeń?

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Madeleine, mial byc czyli w takim obrocie sprawy nie bedzie slubu ? Przekladacie go czy jak ?
A mozecie zamieszkac razem przed slubem juz ? Macie taka mozliwosc ?
 
Ślub miał być we wrześniu.. gdybym mieszkała sama z moim narzeczonym miałabym więcej intymności po porodzie , mogę to ująć dość brutalnie - wrócę z dzieckiem po porodzie wszyscy będą nade mną wisieć a raczej nad dzieckiem a ja będę siedziała z rozoranym kroczem i udawała, że jestem najszczęśliwsza na świecie... :(
Oj no nie będzie tak źle. ja urodziłam w wieku 20 lat pierwsze 3 tygodnie po porodzie koczowaliśmy u moich rodziców z cipki serio miałam sieczkę, ale nie ograniczało mi to zdolności komunikacji z ludźmi, to jasne że się martwisz, bo ja też miałam obawy, z czego będziemy żyć itd ale poradziliśmy sobie Wy też dacie radę. W czechach nie ma żadne ochrony przed zwolnieniem kobiety w ciąży?
 
Madeleine, nikt Ci nad kroczem siedzial nie bedzie :) Przeciez chyba umiesz powiedziec ze potrzebujesz dojsc do siebie i zyczysz sobie pielgrzymek do pokoju ? ;) Dasz sobie rade a jak narzeczony bedzie trzymal z Toba to bedzie super
 
i co oni na to? a gdzie pracujesz? ps i bardzo dobrze !:)
Pracuje w wielkiej fabryce warzywa-owoce zupy, sałatki itp. gotowe produkty i półprodukty, ja akurat jestem na dziale gdzie zbiera się już gotowe zamówienia na całą NL Danie i Niemcy więc najcięższe robota przerzucam skrzynkami i paletami niektóre laski stoją i kleją tylko sticery na produkty i o to właśnie walczę i takie stanowisko dla mnie w tej sytuacji....co dalej się okaże....
 
Nie przebijecie teściowej mojej :D padłam na kolana... to już nie pierwszy raz...


Otóż miała biały ser z data do 12.12.2016r znalazła go dzisiaj w lodówce... I wiecie co zrobiła? Ser kwaśny jak cholera a ona zrobiła małej kopytka z tym serem... dziecko niecałe półtora roku... ona nie wie ze przez jej głupotę może trafić do szpitala z zatruciem? :/

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
Moja dała Nadii w wieku 9 mc pianę z surowych białek...
 
Ślub miał być we wrześniu.. gdybym mieszkała sama z moim narzeczonym miałabym więcej intymności po porodzie , mogę to ująć dość brutalnie - wrócę z dzieckiem po porodzie wszyscy będą nade mną wisieć a raczej nad dzieckiem a ja będę siedziała z rozoranym kroczem i udawała, że jestem najszczęśliwsza na świecie... :(
Ja rodzilam syna mając 23 lata i też byłam pewna obaw ale nie miałam takiego nastawienia jak Ty...ciąża to nie kara,dziecko to nie błąd :) P.S nie miałam "rozwalonego" krocza
Witam się. Bud da rady doczytać wszystkiego...
Luna ja bym nie odbierała praw rodzicielskich bo córki proszą. Gdyby miało być tak że kontakty z ojcem im jakoś zagrażają to owszem ale nie na życzenie dzieci. Jaki by nie był to jednak ojciec i nie dobrze by było gdyby córki żyły że świadomością że one o tym zdecydowały. Zawsze jest szansa że za kilka lat on się zmieni, ich relacje się zmienią a tego się nie cofnie.

Zooska jeżeli możesz temu lekarzowi zaufać nadal. Lekarz ordynator też ma swoje plusy, zawsze przy porodzie potem inaczej patrzą.
Ja we wszystkich ciążach chodziłam na nfz ale do prywatnej przychodni. Wszystkie wizyty prywatnie to majątek by kosztowały.


Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry