reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Może jestem zbyt młoda, niedojrzała do tego nie wiem..planowaliśmy ślub na wrzesień , miałam dobrze płatną pracę, właśnie miałam .. gdyby nie dziecko miałabym nadal, pracę, marzenia. Nie mamy własnego kąta. Poza tym boję się wszystkiego, zwłaszcza porodu - mam baaardzo słabą psychikę i boję się, że będzie to dla mnie bardzo upokarzające doświadczenie - takie są realia naszych szpitali :(
Napewno dasz sobie rade. Nie zalamuj sie. Dziecko to prawdziwe szczescie. A zwolili Cie z pracy przez ciaze?

f2w3yx8d8eesu797.png
 
reklama
Nie przebijecie teściowej mojej :D padłam na kolana... to już nie pierwszy raz...


Otóż miała biały ser z data do 12.12.2016r znalazła go dzisiaj w lodówce... I wiecie co zrobiła? Ser kwaśny jak cholera a ona zrobiła małej kopytka z tym serem... dziecko niecałe półtora roku... ona nie wie ze przez jej głupotę może trafić do szpitala z zatruciem? :/

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Madeleine, ile masz lat ? W takim razie przesuwacie slub czy zostaje na ta date na ktora byl planowany ? :) Porodu to pewnie kazda z nas sie bala i boi dalej. Nie jest to takie straszne doswiadczenie jak sobie wyobrazalam wiec glowa do gory pozatym do porodu jeszcze szmat czasu :)
 
Mam 23 lata. Trudno nazwać to zwolnieniem - mam umowę do końca lutego - po prosu mi jej nie przedłużą - pracuję w Czechach, 12godzinne zmiany, nocki - to mogloby zabić moje dziecko .
 
Nie przebijecie teściowej mojej :D padłam na kolana... to już nie pierwszy raz...


Otóż miała biały ser z data do 12.12.2016r znalazła go dzisiaj w lodówce... I wiecie co zrobiła? Ser kwaśny jak cholera a ona zrobiła małej kopytka z tym serem... dziecko niecałe półtora roku... ona nie wie ze przez jej głupotę może trafić do szpitala z zatruciem? :/

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom


Nevka moja teściowa nie wyrzuca przeterminowanych rzeczy bo mogą się jeszcze przydać. A potem dostała raka jelita grubego .... ps nam tez serwowała stare mięso (było czuć). I tak one są nienormalne
 
Luna, nawet jeśli uważasz, że dzieci są dojrzałe ...to jednak to są tylko dzieci ..Słuchałabym ich zdania, ale miej jednak na uwadze,że decyzja zawsze należy do osoby dorosłej. Dziećmi czy są dojrzałe czy też nie kierują emocje ... starsza za 4 lata sama będzie już pełnoletnia. Czy jest sens ciągać się teraz po sądach, brać dzieci na świadków jak zaraz je z ojcem nie będzie już nic łączyć ?
Zawsze zapijaczony tatuś może od nich zażądać alimentów. To mnie martwi. A dzieci mam ambitne.

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ślub miał być we wrześniu.. gdybym mieszkała sama z moim narzeczonym miałabym więcej intymności po porodzie , mogę to ująć dość brutalnie - wrócę z dzieckiem po porodzie wszyscy będą nade mną wisieć a raczej nad dzieckiem a ja będę siedziała z rozoranym kroczem i udawała, że jestem najszczęśliwsza na świecie... :(
 
Nevka moja teściowa nie wyrzuca przeterminowanych rzeczy bo mogą się jeszcze przydać. A potem dostała raka jelita grubego .... ps nam tez serwowała stare mięso (było czuć). I tak one są nienormalne
Oo to widzę ze stare mięso tez wasza teściowa wam dawała....
U nas to samo...
Ile razy zauważyłam stara kiełbasę która myła pod zlewem i znów wkładała do lodowki

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Madeleine, ja w tym roku tez bede miala 23 wiec takie mlode nie jestesmy :D To juz moj drugi bobas :) Pierwszy ma 10 miesiecy. Bedzie dobrze ! A jak zareagowal na ciaze przyszly maz ? :)
 
reklama
Ślub miał być we wrześniu.. gdybym mieszkała sama z moim narzeczonym miałabym więcej intymności po porodzie , mogę to ująć dość brutalnie - wrócę z dzieckiem po porodzie wszyscy będą nade mną wisieć a raczej nad dzieckiem a ja będę siedziała z rozoranym kroczem i udawała, że jestem najszczęśliwsza na świecie... :(
Co za podejście... musisz zmienić tok myślenia i myśleć też o dziecku.. twój humor na nim się odbija..a rodzina? Masz w niej oparcie?

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry