reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Ja odrazu siegnelam Po clearblue w pierwszej ciazy tez ich urzywalam i odrazu pozytywny wynik. Z objawow poczatkowych to tylko brak @ i bol cyckow a i zmeczenie ale to moglabym zwalic na swieta i wizyte tesciowej. Teraz pozostal tylk brak@ a do usg jeszcze miesiac
W pierwszej ciazy tez clearblue od razu mi prawde powiedzial :)

Ja jeszcze nawet nie mam umowionej wizyty z polozna. Dopiero jutro maja dzwonic z data, kiedy to mam do niej pedzic [emoji14]
 
Cześć dziewczyny :) Podczytuje was od kilku dni i postanowiłam do was dołączyć. To pierwsze forum na jakimkolwiek jestem i poruszam się troszkę po omacku-więc wybaczcie (nie jestem obyta z elektroniką). To moja 3 ciąża, ale pierwsza w której tak panikuję.Termin z OM na 4 września. Po cichu liczę na wsparcie. Mam 2 córki 10 i 7 lat. Trzymam kciuki za wszystkie serduszka :)
Witaj, Cynka, czyli Lucynka???

eiktrjjge03lkilf.png
 
Manka to tak jak ja. Tez w UK. Jeszcze kilka dni temu bylam spokojna ale cos mi sie zaczyna panika wkradac jak czytam. U mnie cisza bezobjawowa
Że nie masz objawów to nic ja w pierwszej też nie miałam żadnych [emoji4] za to teraz w NL to też panika praca ciężka, opieka nad ciężarna to wiadomo jaka naturalna selekcja i przez to mam stresa że gdyby coś się działo to oni machną ręką
 
Tez bym poszla prywatnie tyle ze z kasa u nas krucho Po swietach. Ja nie pracuje a partner przez ponad tydzien lezal w lozku z goraczke +40 wiec nie bylo komu wyplaty do domu przyniesc, wiec cierpliwie musze czekac do lutego
Wiem rozumiem ja płaciłam 30€ ale za 2 tyg ma mi jeszcze raz zrobić za free chce iść na zwolnienie ale kicha bo ostatnio tylko po 3-4dni pracy przez 1,5 mies a teraz jak w ciąży jestem to chcą mnie tam zajechać [emoji34]
 
reklama
Spokojnie nie panikuj ja w pierwszej ciąży nie miałam żadnych dolegliwości ani żadnych objawów ciąży oprócz braku @ gdyby młody mnie nie zaczął kopać to tak jakbym w ciąży wogole nie była noo brzuch miałam duży [emoji4]

Ja drugą ciążę też przeszłam bezobjawowo od testu w dniu @ aż do cc, ale teraz jak mi było słabo, blada jak ściana, padałam na pysk już od 14, miałam napady głodu z rana aż mi się ręce telepały i nie mogłam spać na brzuchu a w nocy zerwałam się na równe nogi jak młode dziewczę z lekkim brzuszkiem to mi nogi ze strachu zmiękły
 
Do góry