reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
witam.
Ja miałam ciezki dzien wczoraj jestem strasznie przybita nic mi sie nie chce i jestem nerwowa i duuuza huśtawka nastrojów. Z objawów to są mdłości które zaczynają sie miedzy 16-17 i trwaja kilka godzin i jadłowstręt. Piersi mnie nie bolą ale prawie 4 lata karmienia robi swoje.
Cheebay myśle ze krwiaczek napewno sie wchłonie i nie bedzie po nim sladu.
Zooska ja tez jestem stranie nerwowa i płaczliwa
Ja mam dziś w planach obijanie sie:) a co ...
 
reklama
Nie prawda ... ja miałam poronienie chybione -zatrzymane i tylko plamiłam.
Ale ja plamiłam pomimo brania dupka ... to było nie do zatrzymania.
To pewnie dlatego, że było zatrzymane. Ja póki miałam plamienie brałam właśnie dupka i musiałam leżeć. No, ale następnego dnia było już mega krwawienie.
Mam tak samo z piersiami...


Ola
Myślisz, że to normalne jest? Ja zaraz idę na betę.
Marta8989 dzis mam 5tyg+4 dni. Ale mam tak od ok 4 tyg.
Cheebay ufff dobrze ze jednak wszystko dobrze.
Chyba czas wstac z lozka.
Milego dnia


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie dziś 5tc 5d.

Cheebay najadłaś się strachu, ale dobrze, że już się wyjaśniło.

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj mnie też się dzisiaj nic nie chce. Jestem u mamy z chłopakami. Mąż wczoraj pytał kiedy wrócimy i myślał że może koło południa ale szczerze mówiąc mi się nie chce. Jak wrócę do domu to czeka mnie sprzątanie, że trzy prania do zrobienia no i jakieś gotowanie. A u mamy sobie trochę odpoczywam. Za nic w świecie nie chciałabym tu już mieszkać ale na dwa dni odwiedzić swoje rodzinne miejsce to czasem się chce.

A mnie dzisiaj głową boli. Zaraz się kawy napije. I kurcze wywaliła mi opryszczka na wardze [emoji52] nawet nie wiem czy mogę czymś smarować.
 
Kochana acard masz na co? Zeby nie poronic czy jak?

Gin dal mi go zaraz po poronieniu, powiedzial ze ogolnie po 3 takim incydencie sie daje acard ale po co ryzykowac. Na rozrzedzenie krwi, zeby organizm lepiej przyswoil fasolke, zeby zator sie nie zrobil i nie zaszkodzil malenstwu.
 
Mam do was pytanie. Jak bylyscie w ciazy to odczuwalyscie pieczenie ,,tam na dole" bo ja od wczoraj czuje. I nie wiem czy to przez to usg czy mam jakis stan zapalny. Co mozna na to brac?

oar8yx8dcx8ped1y.png
 
Witam nowe dziewczyny!

Powiem Wam, ze wczoraj po poludniu po badaniu zaczęłam na brązowo plamić, utrzymywało sie do wieczora i bardzo mnie zestresowalo, dlatego tu nie pisałam bo nie chciałam siać paniki[emoji51]
W nocy mialam jakieś "czerwone" koszmary i dwa razy wyskoczyłam z łóżka zlana potem bo mi sie zdawało ze krwawię [emoji52] rano plamien ciąg dalszy wiec zrezygnowałam z dzwonienia do lekarki, po prostu tam poszłam. Recepcjonistka przekazała jej o co chodzi i od razu mnie przyjęła. Analizowała przy mnie wczorajsze wyniki i pomiary bo wizytę w praktyce mialam na wtorek dopiero i okazało sie ze mam krwiak podkosmowkowy, sklasyfikowany jako "small". Powiedziała ze najprawdopodobniej albo sie wydali ( bleed out) albo wchłonie i ze w 90% tak sie wlasnie dzieje wiec mam być pozytywna.
Nie zaleciła mi żadnego leżenia, powiedziała tylko take it easy, czyli ze moge normalnie funkcjonowac, pracowac itd, natomiast zadnego dzwigania I seksu...
Plamienie teraz w miare ustalo, tylko mam taki podbarwiony jak kawa z mlekiem sluz.
Powiedziala mi ze przyczyny ich powstawania sa ciagle niezbadane, podejrzewaja ze tworza sie te krwiaczki w czasie implantacji juz I Tak długo jak nie są duże to szanse na poronienie z tym związane są minimalne.
Cieszę sie ze ja dzis zobaczyłam, ze mi w miarę wyjaśniła wszystko. Powiedzialam ze w Pl w takich przypadkach lekarze każą leżeć i dają progesteron ale odpowiedziała ze współczesna medycyna od tego odchodzi.
Zrobiłam oczywiscie swój research, zarówno na polskich jak i angielskich stronach i sie w sumie uspokoiłam bo rzeczywiście zanalazlam takie info.
dfd17bb0c8ce41e18634d168aecdeaaa.jpg
83408fc90ccd7769d743c727372413b2.jpg
41167786cce82900f2981a2853302366.jpg


Teraz juz na spokojnie postanowiłam Wam to opowiedzieć, bo gdyby którejś z Was zdarzyła sie podobna historia to bardzo prawdopodobne ze to krwiaczek. Ja nigdy wczesniej nie poroniłam, nie mam tego smutnego doświadczenia za sobą, dlatego jak wczoraj zobaczyłam krew to o mało zawału nie dostałam.
Dzis juz mi lepiej choć bede najszczęśliwsza jak to plamienie ustanie calkiem[emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dobrze, ze tak to sie skonczylo :) a wiesz jakich wymiarow masz tego krwiaczka?
Ja mam a raczej mam nadzieje, ze mialam :) dosc sporych rozmiarow... Tydzien temu mial 2,8 na 1.2 cm poczatkowo byl wiekszy i zagrazajacy, dlatego tez mam zalecemie lezenia. Chociaz powiem, ze nie wplywa to korzystnie na moja psychike :(
 
Ja postanowiłam wykorzystać fakt, że młoda chce oglądać Barbie w łóżku i też nie wstawać;) Mąż w pracy do 13 to tak o 12:50 pościele łóżko i będę udawać, że od 8 na nogach :D a co ;p
O ile się nie mylę to jesteś z Bielska gdzieś tam mi miglo ? Bo ja też mieszkam w Bielsku :) do jakiego lekarza chodzisz? :)
 
@MADZIA ja nie chodzę po czyichś śladach. Wybieram własna drogę. Od dawna [emoji5]
A opinie o człowieku wyrabiam sobie na podstawie co ja wiem a nie co ktoś mi powiedział. Kiedyś słyszałam słowa, nie wierz w nic co słyszysz, i w polowe tego co widzisz [emoji12]
Co do adopcji, nie ma co podziwiać bo ja poprostu chciałam dzieci, i mam. Choć nasza sytuacja jest skomplikowana a życie nie proste jestem szczęśliwa, a przez to jestem solą w oku [emoji20]
Co zrobisz?
Na razie u mnie punktujesz [emoji5]


//www.suwaczki.com/tickers/w57v9jcgpllmm4ll.png
Ja do tej pory pamiętam jak płakałam czytając twoje posty dotyczące adoptowanych dzieci.
Tacy ludzie jak Ty są na wymarciu, świat jest egoistyczne, prozny i zły. Nie ma tu czasu na miłość, dzieci, dobro i drugiego człowieka. Ludzie umieraja robiąc kariery, zarabiając pieniądze, wydając na markowe przedmioty, zadluzajac się i idąc po trupach. Żeby tylko pokazać swoją wyższość i sukces....
Ci dobrzy oddają to co mają, pomagają jak moga aż w końcu umierają w imię wyższego dobra.
A takie wolne moje rozkminy :)
A dla kogo jesteś solą w oku?
Ja kiedyś do koleżanki napisałam : Cześć Aldona ...klik i wysłane ..zerkam na wiadomość a tam zamiast Aldona poprawiło mi na Cześć Alfons :D
O się pogniewała wtedy ...
Dobrze ze nie Adolf :D

A ja kochane dostałam duphaston ale tylko w sytuacjach kryzysowyvh mam go brać. Jakby zaczęło się plamienie mam zażyć 3 tabletki na raz i jechać do szpitala. Lekarz powiedział ze nawet najmniejsze plamienie może być groźne a największy krwotok bezpieczny dla ciąży..
Trochę mnie tym zaskoczył.
Wytłumaczył mi ze wcześniej miałam ciążę indukowana przez clo wiec lekarz musiał mi przepisać od samego początku dupka. Teraz jest naturalna wiec dupek może nie będzie potrzebny. Zobaczymy:)

A te co narzekają na brak objawów...
Ja tez narzekałam a teraz na jedzenie patrzeć nie mogę, w nocy śni mi się mielone mięso i budzę się z mdlosciami. Cycki tez napieprzaja.
Będziecie jeszcze płakały przez te objawy:D
 
reklama
Do góry