reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Zooska - W jakim wieku masz dzieci? :)

Olka - Dobry chłopak, mój mąż nawet nie wie że za dużo nie wolno, ale pomaga mi bardzo, nie mogę narzekać. :) Korzystaj ze snu Kochana, korzystaj. :) Ja muszę poszukać sposobów na walkę ze zmęczeniem, na szczęście codziennie zaprowadzam małego do przedszkola na 2,5 godziny więc 2 razy tam i z powrotem z wózkiem z Majką, więc dotlenie się, a tak to bym pewnie codziennie nie wychodziła. :p
 
reklama
U mnie progres bo właśnie kupiłam czapkę :) nigdy nie nosiłam,swedzi mnie pod nią głowa,i wyglądam jak...No :) ale dziś rano jak wyszłam po 7mej z domu zawieźć młodego do przedszkola to była przesada,bo mróz mrozem Ale po co ten okropny wiatr...brrr
 
Ja z objawów mam.
Piękący ból piersi, skurcze macicy tzn, skurcz <ból> trwający kilka sekund nie jakiś bardzo silny i czuje że się ze mnie wtedy "leje" biały płyn, także normalka, cały czas mnie pobolewa jak na okres, ale nic z tego na szczęście. :D, jestem jeszcze w miare spokojna, ale jak zwykle szybko się wzruszam, dziś włączyło się tez zmęczenie, i ogólnie mam wzdęcia cały czas i rewolucje żołądkowe, ale od d*** strony. :p

Dzieciaki śpią także mam chwile dla siebie. :)

Przypomnijcie jak to z kawą było, jakie pijecie, z ilu łyżeczek, ile dziennie?? Z Mają miałam wstręt, teraz tez mam ale tylko do zapachu parzonki, rozpuszalna mi śmierdzi, ale smakuje. :p

Ja zostałam dziś w domu, boli mnie tak dziwnie. Jakby mnie pęcherz bardziej bolał niż macica. Poroniłam raz i się teraz zaczęłam schizowac...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rozumiem. Moze lekarz rodzinny cos wiecej Ci powie. A nie macie tam polskich lekarzy lub prywatnie? Zebys od razu mogla pojsc do niego?

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Pojde do rodzinnego zobaczymy co mi powie. Pozniej pojde do ginekologa. Nie bede czekac. A co do lekarzy to tutaj inaczej wyglada... nie ma czegos takiego jak prywatnie. Do kazdego lekarza sie umawiasz jakby prywatnie, placisz a potem ubezpieczalnia zwraca 80 % tego.
 
reklama
Pojde do rodzinnego zobaczymy co mi powie. Pozniej pojde do ginekologa. Nie bede czekac. A co do lekarzy to tutaj inaczej wyglada... nie ma czegos takiego jak prywatnie. Do kazdego lekarza sie umawiasz jakby prywatnie, placisz a potem ubezpieczalnia zwraca 80 % tego.
To trzymam kciuki, zebys sie wszystkiego dowiedziala i zeby bylo dobrze[emoji4]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry