reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
CzarnaMadzia chyba sobie trzasne taki syrop...

Eni_ ja bralam od konca grudnia antybiotyk i panikowalam ze moglam dziecku zaszkodzić...i najlepszego[emoji4]

Venus ja myślę ze zawsze bylam zbyt wrażliwa, rówieśnicy robili ze mnie worek a ja nie umialam się bronić.





Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Szanowne Panie.
Jestem studentką V roku Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, na kierunku Dietetyka.
W mojej pracy postanowiłam zająć się oceną sposobu żywienia i stanu wiedzy żywieniowej kobiet w ciąży. W związku z tym zwracam się z prośba o wypełnienie poniższej ankiety.
Ankieta jest w pełni anonimowa, a zebrane w niej informacje posłużą mi jedynie do napisania pracy magisterskiej.
Dziękuję
https://www.webankieta.pl/ankieta/256260/ocena-sposobu-zywienia-i-stanu-wiedzy-zywieniowej-kobiet-ciezarnych.html
 
@Natuszka21 ja piję jedna dziennie rano z mlekiem, taka z ekspresu świeżo mielona . Zawsze piłam 3 więc odmówienie sobie tych dwóch dziennie to i tak dla mnie duże wyrzeczenie.
 
Olkaa93 - Kurcze ja pijam dwie rozpuszczalne z półtorej łyżeczki kawy, pół na pół z mlekiem, zobaczymy spróbuje przeżyć na jednej, ale wątpię. :p
 
Orientujecie się jak jest z 500+ czy jak będę mieć od września drugie dziecko, a mamy niskie dochody to jest szansa na 1000 zł? Tak orientacyjnie pytam, znam póki co tylko prawa angielskie. :)
 
@Natuszka21 kawa z ekspresu zawiera dużo więcej kofeiny niż rozpuszczalna dlatego ja piję tylko jedna :) tutaj wrzucam Ci tabelke. Gdzieś czytałam że dzienna granica kofeiny w ciąży to 300mg.
1484132504-aaaaaa.jpeg
 
reklama
Wreszcie doczekała się bety z poniedziałku, 1515,00 :D dzisiaj pobrałam kolejną, mam nadzieje, ze trochę szybciej ogarnąć ten wynik w laboratorium;) powiedziałam też szefowym, pogratulowały i powiedziały, że się cieszą. Z biura wyszłam czerwona jak burak ale już przynajmniej mam to za sobą, jeszcze czeka mnie wizyta 18.01. i mam nadzieję, że już coś będzie widać:)
 
Do góry