reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Millo a gdzie rodziłaś w Glc ?

Emzilka leż leż tescią powiedz że miałaś jakiś zabieg ginekologiczny jak nie chcesz mówić jeszcze :)

Ja długo nie powiem (ze strachu) i będę mówić że tyje przez leki co u mnie jest normalka
 
reklama
Leze odlogiem i czekam na sniadanko do lozka... ;)
Dzis mnie tescie nawiedzaja, nic nie wiedza o ciazy, bo nie chcialam im mowic najlepiej do porodu, no ale dzis trzeba bedzie, bo nawet nie wstane do nich...
Szalona Ty :) musisz ich chyba bardzo....ze nie chciałaś im nic mówić :D Moi wiedzą,więc ludzik :) wyczuli to szybciej..
Ale powiem tak,że fajnie nam się układało a teraz wkurza mnie to,że są tak blisko...wrrr..wczoraj już mojemu to powiedziałam,że wolę mieszkać z dala :D
 
Millo a gdzie rodziłaś w Glc ?

Emzilka leż leż tescią powiedz że miałaś jakiś zabieg ginekologiczny jak nie chcesz mówić jeszcze :)

Ja długo nie powiem (ze strachu) i będę mówić że tyje przez leki co u mnie jest normalka

Moj tata nie wytrzyma i im powie z pewnoscia.. U mnie to wiedza tylko w pracy bo naL4 jestem, tata to przez niego pewno brat i ciocia z ktora dobrze zyjemy, bo dzwoni co i rusz i pyta sie jak sie czuje... W sumie co ma byc to bedzie czy ktos wie czy nie, ale za tesciowa nie przepadam i wolalabym zeby z porodowki sie dowiedziala ;)
 
Millo a gdzie rodziłaś w Glc ?

Emzilka leż leż tescią powiedz że miałaś jakiś zabieg ginekologiczny jak nie chcesz mówić jeszcze :)

Ja długo nie powiem (ze strachu) i będę mówić że tyje przez leki co u mnie jest normalka
A czego tu się bać? Im szybciej tym chyba lepiej...później mogą mieć pretensje
 
A czego tu się bać? Im szybciej tym chyba lepiej...później mogą mieć pretensje
Jak się raz poroniło i powiedziało wszystkim a potem trzeba było ludzia mówić że umarło dziecko to naprawdę nie jest przyjemne.
I tego się boje. Powiem wtedy kiedy uznam to za stosowne nie interesuje mnie czy ktoś może mieć pretensje. Zresztą wątpię by ktokolwiek miał znając nasza historie.
 
Szalona Ty :) musisz ich chyba bardzo....ze nie chciałaś im nic mówić :D Moi wiedzą,więc ludzik :) wyczuli to szybciej..
Ale powiem tak,że fajnie nam się układało a teraz wkurza mnie to,że są tak blisko...wrrr..wczoraj już mojemu to powiedziałam,że wolę mieszkać z dala :D
Nielubie bo bylam w bardzo ciezkiej sytuacji, moja mama zmarla miesiac przed wigilia 6 lat temu i moj maz zapytal sie jej czy pomoze nam przy Wigilii bo moj brat mial przyjechac a ona powiedziala ze nie.. Moze to nic, moze bym nawet nie chciala jej pomocy, ale bylam tak zalamana i takiego szoku doznalam i uraz zostal.. To samo z poprzednia ciaza, powiedzielismy tesciom a ona do mnie tu nie ma co sie cieszyc, wszystko moze sie jeszcze zdarzyc, no i zdarzylo sie.. Poza tym ona lubuje sie w czarownicach, szeptuchach wrozkach itp i troche mnie przeraza haha
 
Jak się raz poroniło i powiedziało wszystkim a potem trzeba było ludzia mówić że umarło dziecko to naprawdę nie jest przyjemne.
I tego się boje. Powiem wtedy kiedy uznam to za stosowne nie interesuje mnie czy ktoś może mieć pretensje. Zresztą wątpię by ktokolwiek miał znając nasza historie.
Tez jestem tego samego zdania.. Pozniej ewentualnie unikasz tych spojrzen, tych niezrecznych pytan. Mnie jedna babka zapytala wprost CO Z TYM PLODEM to myslalam ze jej wyj***e.....
 
Tez jestem tego samego zdania.. Pozniej ewentualnie unikasz tych spojrzen, tych niezrecznych pytan. Mnie jedna babka zapytala wprost CO Z TYM PLODEM to myslalam ze jej wyj***e.....
Wiesz co kochana, aż ja jej mam ochotę dać w twarz !!! Współczuję ci, ciesze się ze mnie rozumiesz i przykro mi ogromnie z powodu mamy :,(
 
reklama
Do góry