reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

madzialena wydaje mi się, że badania wystarczające. ja bym bety nie robiła po wizycie u dr. szkoda nerwów.
milusia - ja miałam tydzień przerwy od mdłości a od wczoraj powróciły eh
 
reklama
Hej!
Madzialena- ja tez dzisiaj byłam na badaniach. Morfologię, mocz i glukozę robiłam w styczniu, więc na lutowa wizytę miałam zrobić tylko grupę krwi, toxo IGG i IGM, Cytomegalia i WR (czyli badanie w kierunku kiły). Za to wszystko zapłaciłam ponad 150 zł:szok: Masakra 8 lat płacę składki na NFZ, a i tak za wszystko trzeba płacić. U mnie w przychodni przyjmuje tylko jedna lekarka, której nie darzę zaufaniem więc zostają mi tylko wizyty prywatne.

Witam nowe mamusie - spokojnej ciąży:-)
 
Tulka - też mnie to denerwuje... niby płacimy składki a nic z tego nie ma.
w styczniu na same wizyty, badania i leki podtrzymujące ciążę wydałam 2 tys, :/
 
*MałaMi* no właśnie miałam badania takie same jak tulka tak więc wszędzie tyle kosztują.
Kołtnek 2tys??!!! co aż tyle kosztuje?

Co do rodzeństwa, ja mam starszego brata i młodszą siostrę a le mój ma 6 starszego rodzeństwa:) Więc zrobić jakąkolwiek imprezę z "najbliższą rodziną" to robi sie małe wesele:))
Ależ dzisiaj nie mam siły ehhh po prostu robota czeka a ja tylko na nią patrzę...nie mam humoru. Może później napiszę coś więcej jak mi się coś zmieni.
 
Kołtunek - no to ładnie Ci kaski poleciało, 2 klocki to już kawał wyprawki dla małej/małego. No ale nic nam innego nie zostało, jak trzeba, to trzeba, przecież ta mała Kruszynka w nas teraz jest najważniejsza:-)
 
Jeśli się chodzi prywatnie, to niestety badania kosztują. W pierwszej ciąży co miesiąc koło 150 za badania dawałam. Madzialena, ja póki co mam mniej badań, bo tylko morfo z glukozą, mocz, tsh i owa, mój lekarz na każdej wizycie stara się równomiernie rozdzielać badania. Mi znów się chce spać, a po kawie wymiotuję, nie wiem, jak ja do wieczora wytrzymam :no:
 
Witam wrześniowe mamy :)
chciałabym dołączyć się do forum jeśli mogę :)
jest w 6t5d:)
usg w środę zarodek 7mm i bijące serduszko:) to moje 1 dziecko ale ciąża 2
pozdrawiam!:-)
 
kaha witaj :-)

Dziewczyny po co chodzić prywatnie do ginka i tyle kasy na wizyty, usg i badania wydawać???????

Ja chodzę na nfz i w dwóch poprzednich ciążach nie wydałam ani złotówki na cokolwiek a wszystko było wykonane usg 4 D i badania co miesiąć. Teraz też wybieram się do tego samego ginka.

madzialena po co Ci ta Beta??? Wiesz ,że dziecko jest po co to badanie???

Kołtunek cóż to za badania za 2000??? tyle to wózek kosztuje

Co do rodzeństwa mam brata 34 lat

Mnie dzisiaj leń straszny dopadł. Miałam plany ambitne pranie, popracować, zakupy i nawet msza na 18 a jedynie co zrobiłam to jedzenie i leżenie... to zupełnie nie ja , nigdy chwili nie posiedzę bo coś zawszę robię a tu taka zmiana
 
Ostatnia edycja:
wizyty z USG mam co tydzień i za każdym razem płace 120,00 zł. na badania wydałam 500,00 zł. a reszta na leki poszła. z uwagi na fakt, iż jestem po IN VITRO biorę bardzo dużo leków na podtrzymanie ciąży... ale to osobna historia :happy:
 
reklama
kołtunek no to zupełnie inna sprawa... oby wszystko było w porządku i narodził się zdrowy , mały człowiek :tak:
A pierwsze dziecko naturalnie poczęte? I jeśli mogę zapytać jesteś wierząca w Boga?
 
Do góry