reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

reklama
Dzejka no tak wiemy oboje od rana :)
Do ginka w poniedziałek idę na wkręta bo jest bardzo dobry i do końca roku nie ma do niego zapisów ale mnie przyjmie jako ciężarną... jeszcze nie mogę się do tego przyzwyczaić ... ja ciężarna hahah śmiechu kupa bo moja siostra cioteczna jest w 7 miesiącu pierwszej ciąży i w tę sobotę oddałam jej wszystkie rzeczy , które przechowałam po moich dzieciach pościele, niania, karuzela a tu niespodzianka mi będą potrzebne hahah
 
Dżejka Twoja córcia jest w odpowiednim wieku na brata lub siostrę ... u mnie było tylko półtora roku różnicy i to było coś strasznego dziecko rok po roku. Teraz będzie inaczej bo to już duże dzieci to pomogą, zabawią a Gabi jest niesamowicie opiekuńcza to też będzie mi pomocą.
 
w tę sobotę oddałam jej wszystkie rzeczy , które przechowałam po moich dzieciach pościele, niania, karuzela a tu niespodzianka mi będą potrzebne hahah

hehe to jak z tym parasolem, weźmiesz nie pada, zostawisz w domu leje, jakbyś betów nie oddała to by 2 kreseczek nie było:-) gratuluję
 
Witaj Asika82. Ale masz niespodziankę. Gratuluję :)

Mnie wazy na każdej wizycie. Wg wagi domowej jestem 2 kilo na minusie od początku ciąży. Ale w pierwszej też najpierw schudłam. I w sumue przez całą ciążę przytyłam tylko 8 kg. Oby teraz było tak samo :)

Anula09 dobrze że wszystko ok. Współczuje zastrzyków. Moja przyjaciółka całą ciążę musiała robić. Z czasem sie nauczyla ale na początku siniak na siniaku. Oby u Ciebie było lepiej :)

Dżejka co za badania miałaś że aż tyle zaplacilas? Ja póki co wszystko na nfz.

A co do płaczu bez powodu to rano czytałam i myślałam że mnie to nie dotyczy. Byłam dziś w lidlu jak zobaczyłam ubranka dziecięce w rozmiarze 56 to łzy pociekły :)
 
Dziekuję dziewczyny, za miłe przyjęcie. Ja dopiero 19 lutego mam usg (będzie to 12 tc. więc będzie to genetyczne) a potem wizytę, trochę się stresuję tym usg genetycznym mam złe wspomnienia z pierwszej ciąży, bo wtedy lekarka nie dopilnowała odpowiedniego terminu na to usg i było trochę późno a ja młoda niedoświadczona nie wiedziałam jeszcze co i jak. No, ale nic mam nadzieję że będzie dobrze. Poza tym u mnei wszystko ok tylko cierpię na straszne mdłości i zamiast przybierać na wadze jak na razie schudłam :( jak to jest u Was z tym?
 
Ewka 84 masz prawie w tym samym wieku starsze dzieci co ja :)

U mnie waga chyba taka sama , ja jestem mały człowiek i każde 0,5 kg widzę po spodniach. Ja też chciała bym przytyć tylko 8 kg. Przy Antku było +14 przy Gabi + 13. Teraz bym chciała z 10 bo to czym człowiek straszy tym gorzej nadmiar zrzucić ;)
 
Ja po dzisiejszym ważeniu stwierdziłam, że schudłam 0,5kg, ale to przez to, że mnie odrzuciło od jedzenia i słodkiego i jem przez pół, no i zdarzają się już wymioty. W pierwszej ciąży przytyłam 23 kg, z czego 8 czy 9kg w ostatnim miesiącu, bo to sama woda była. Po porodzie przez kilka dni sikałam jak szalona :-D No i teraz startowałam z takiej samej wagi jak w pierwszej ciąży. Modlę się, żeby teraz przytyć zdecydowanie mniej, bo z taką wagą to oszaleję w lecie.
 
reklama
Mnie jeszcze nie ważyła lek.ale poprzednie ciąże to było ok 30 na plusie... Co prawda zrzuciłam to wszystko choć po drugiej było cieżko i to bardzo- teraz się zarzekam ze będzie mniej :D właśnie to lato mnie przeraża....
 
Do góry