reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Witam o poranku :)

Mąż mnie rozpieszcza tzn dzieciaki do przedszkola wozi a ja mogę w szlafroku do 9 posiedzieć :tak:

Antek w nocy mnie obudził bo miał nos zapchany i jak tak szybko wstałam to potem nudności było, pierwszy raz.. jeśli nie zrobiłabym wczoraj testu to nawet nie wiedziałabym dlaczego.

Alemaj Gabrysie rodziłam w pażdzierniku i pamiętam jak w upały było ciężko. Pięć lat temu miałam inne warunki mieszkaniowe, teraz będzie lepiej, będę w basenie w cieniu leżeć...
 
reklama
Witam,

czy mogę do Was dołączyć? jestem w 10 tc. Mam synka 5 letniego. To nasza wyczekana ciąża,długo się o nią staraliśmy. Niestety od 8 tc mam skurcze i muszę ciągle leżeć w łożku. Biorę duphaston, luteinę, no-spę, magnez i mam nadzieje, że będzie dobrze. W poniedziałek mam wizytę o lekarza. Pozdrawiam ciepło
 
Ewka 84 masz prawie w tym samym wieku starsze dzieci co ja :)

też na to zwróciłam uwagę:-)

co do wagi to ja w pierwszej ciązy coś koło 32 przytyłam, po tygodniu w szpitalu zostawiłam 18 kg, ale wtedy masakrycznie puchłam przez 3 ostatnie miesiące, w drugiej przytyłam 25 ale to była połowa kwietnia i jeszcze w miarę chłodno i nie byłam tak opuchnięta, tylko stopy przez ostatni miesiąc, teraz nic nie planuje, bo pilnowanie diety i ruchu to jedno, ale jak zacznę wody nabierać na lato to i tak się będę bała na wagę stanąć:-) poza tym te ciążowe kilogramy to mi równie łatwo znikają jak się pojawiają, po pół roku karmienia o 10 mi spadło. na razie mam jakieś 0,5 do 1 na plusie
 
Hej dziewczyny :) Ja się jeszcze nie ważyłam i chyba nie chce hehehe :p po sobie jeszcze nie widzę żebym coś przytyła ale kto wie :p jak będę na wizycie u lekarza to się dopiero zważę :)

A tak ogólnie to u mnie bez zmian. Mdłości są cały czas, spać też bym mogła dużo, humor mm zmienny i nie mogę czasem ze sobą wytrzymać a co dopiero mój M :D
W końcu odpocznę sobie w ten weekend bo wolne od pracy, jadę do rodzinki w odwiedziny ( mieszkam w Kielcach dopiero od półtora roku a tak to od urodzenia mieszkałam w Warszawie i zostawiłam tam wszystkich ) moja siostra która ma dopiero 6 lat nie może się mnie już doczekać i za każdym razem odlicza dni kiedy do niej przyjadę :) Moja mama tak samo zawsze ryczy jak przyjeżdżam a teraz jak już wie, że będzie babcią to jeszcze bardziej tęskni hehe :)

Witam nowe mamuśki i życzę spokojnej ciąży :D

A teraz uciekam jeszcze popracować, na szczęście tylko do 15 i w drogę :) BUZIAKIIII :*
 
Witaj Kołtunek :) Ale masz małą siostrzyczkę . Dla niej to lalka będzie ta dzidzia Twoja

Ewka no to nieżle przytyłaś :szok: Ja też szybko wróciłam do wagi po Antku a nawet wychudziłam się strasznie bo miałam bardzo tłuste mleko, moje dzieci jak pulpety były a Gabi to taka gruba jak bardzo chora wyglądała a była tylko i wyłącznie na cycu. Ale teraz kilka latek minęło to i przemiana moze być inna, wolniejsza.

Ewka a u Cibie to planowane dziecko? Bo wiesz 3 to już liczna rodzina, mój mąż się śmieje,ze tak będzie tłumaczył w rodzinie,że będą tańsze bilety do kina i na basen.
 
Na mała mała, a jaka niedobra :) Już wymyślała imiona dla mojej fasolki, oczywiście mówiła imiona swojej najlepszej koleżanki z przedszkola i kolegi hehehe :p no i mam jeszcze brata ale on już duży koń 20 lat ma :) a Wy macie rodzeństwo ?
 
Hello :-)
Ja rodzeństwa nie mam, ale mój ma od groma, dwie siostry i dwóch braci:)
Wiecie, że nadal rodzicom nie powiedzieliśmy... Jemu to się w ogóle nie spieszy... A ja to nie wiem czemu, zapeszac chyba nie chce...

Byłam dziś na badaniach, powiedzcie mi jakie mialyscie? Bo ta poprzedbia mi chyba więcej kazała zrobić niż ta nowa gin.

Glukoza
Serialowi kily
Morfologia pełna
Mocz
HCV
Toxoplazmoza
Hiv z antygenem p.24 +test combo
Różyczka.

Coś jeszxze powinnam? W ogóle o becie mi nie mówiła.. Chyba sama z siebie pójdę i zrobię dwa razy, żeby zobaczyć czy prawidłowo przerasta, ehh
 
Witajcie kochane,
na razie macham łapką, późńiej odpiszę...

Boże kiedy się skończą te mdłościii??? RAtunkuuuuu!!!!
 
reklama
madzialena - Z tego co pamiętam to mój lekarz mi zlecił te badania co Ty napisałaś i nic więcej. Ja będę je robić w przyszłym tygodniu żeby mieć w miarę świeże przed wizytą :)
 
Do góry