reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

reklama
Nie ma co sobie odmawiać póki test biały to ciąży nie ma a ograniczać się wiecznie bo może coś jest to się tak żyć nie da i człowiek tylko jeszcze bardziej fiksuje,my chcieliśmy w październiku gdzieś lecieć i na początku miałam myśli że może lepiej nie bo co jak będę w ciąży.. ale później doszłam do wniosku że nie chce żeby tak moje życie wyglądało 😖 zamknięta w domu i ani drinka nie wypić jak grill i pogoda ładna ani nigdzie na wakacje nie lecieć,tylko czekać na 2 kreski które nie wiadomo kiedy będą ,trzeba korzystać z życia i żyć normalnie póki nie ma ciąży i tych 2 kresek.Ja dzisiaj też piwko na plaży nad morzem a w domu zrobię sobie jakiegoś fajnego drinka na ogrodzie bo pogoda jest piękna i weekend to trzeba wyluzować raz na jakiś czas ☀️
Sluszne podejście, nie ma dwoch kresek, nie ma ciązy. ja już miałam nie pić na ślubie przyjaciół w październiku... zeszłego roku bo miałam być w ciąży🫠
 
Żelazo i ferrytyna w normie
 

Załączniki

  • IMG_2977.jpeg
    IMG_2977.jpeg
    34,2 KB · Wyświetleń: 53
  • IMG_2978.jpeg
    IMG_2978.jpeg
    34,8 KB · Wyświetleń: 52
U mnie sytuacja dalej jest niezbyt jasna w tym cyklu. Już 24 dc. A sądząc po testach LH to już raczej nic nie będzie w kwestii próby owulacji. Najbardziej zastanawia mnie tylko śluz. Już od jakiegoś czasu( tak od około 26.08 czyli 13 dc.)jest ciągle, raz mniej, raz więcej, razem jest wodnisty, a raz rozciągliwy. Nie ma go na tyle dużo, że się leje, raczej widzę go tylko przy podcieraniu, ale ciągle jest. Tak więc śluz też mi za dużo nie mówi 🙈😅
wczoraj już dałam ten cykl na straty względem owulacji, a dzisiaj taka sytuacja 🙈
 

Załączniki

  • IMG_6195.jpeg
    IMG_6195.jpeg
    69,1 KB · Wyświetleń: 47
reklama
Do góry