reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

Powiem wam że chce być już po wizycie , mega mnie boli ten brzuch , wsumie mam taki jaki skurcz cały czas w podbrzuszu , zaczynam się martwić że coś tam jest nie tak 😔 nie miewałam tak po owulacji , raczej przed @ takie bóle
Ja miałam dziwne bóle jak by w podbrzuszu po lewej stronie. ( jak się mocno stresowałam ) Myślałam że to mój jajnik ale na USG brzucha nie było nic widać. Dodatkowo miałam bóle żołądka i jelit. Zaczęłam pić siemię i zażywać tabletki z maślanem sodu i wszystko przeszło
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja miałam dziwne bóle jak by w podbrzuszu po lewej stronie. ( jak się mocno stresowałam ) Myślałam że to mój jajnik ale na USG brzucha nie było nic widać. Dodatkowo miałam bóle żołądka i jelit. Zaczęłam pić siemię i zażywać tabletki z maślanem sodu i wszystko przeszło
zobaczę dzisiaj co mi powie czy pękł pęcherzyk ,bo wczoraj bolał jajnik a dzisiaj mam taki jakby nabrzmiały brzuch i czuje taki rozpierający ból na dole i wsumie na dole pleców . Mam nadzieję że to sprawka owulacji a nie jakieś chorob ,zobaczymy jak się sprawy potoczą czy przestanie boleć później
 
Dziewczyny byłam u lekarza, przepisał globulki progesteronu, oraz kwas foliowy aktywny, następna wizyta 20 września. Jest to bardzo wczesna ciąża. Jeszcze jej nie widać na usg
 
Dziewczyny byłam u lekarza, przepisał globulki progesteronu, oraz kwas foliowy aktywny, następna wizyta 20 września. Jest to bardzo wczesna ciąża. Jeszcze jej nie widać na usg
miałam takie same zalecenia w pierwszej ciąży, też poszłam bardzo szybko i nic nie było widać na USG. Trzymam kciuki żeby 20.09 było wszystko oki.
 
Witajcie ;) Jestem pierwszy raz tutaj na forum natomiast już korzystałam ze strony w 2015 R. Kiedy to urodził mi się pierwszy synek ;) Mam 32 lata pochodzę z Krakowa i pracuje jako nauczyciel przy niepełnosprawnym chłopcu. Mam już 2 synów. W ciaze akurat udało mi się szybciutko zachodzić bo z pierwszym to bym drugi cykl a przy drugim udało się od razu. Teraz postanowiliśmy z mężem postarać się kolejny raz. Mam nadzieję że też szybko się uda, przynajmniej bardzo na to liczę. Pozdrawiam Was i trzymam za wszystkie kciuki.
Będę testować 25 i to by była super niespodzianka, bo 26.09 mam urodziny 😍
 
Kos 😍
Może któraś z Was była i poleci ciekawe miejsca do zobaczenia? :)


Nie pozostawia złudzeń 🍀
ja byłam w tym roku na Kos 😀 wzięliśmy auto na jeden dzień i objechalismy cała wyspę. Polecam bardzo Magic Beach przy półwyspie Kefalos nigdy nie widziałam tak czystej wody, oczywiście stolicę Kos, zachód w Zia pozycja obowiązkowa naprawdę warto, najlepiej być z godzinę przed zachodem żeby zająć miejsce w restauracji z dobrym widokiem. Generalnie Grecja i Grecy są cudowni. Byłam w zeszłym roku na Krecie w tym roku na Kos i uwielbiam ten kraj. W jakim konkretnie miejscu na wyspie będziecie?
Witajcie ;) Jestem pierwszy raz tutaj na forum natomiast już korzystałam ze strony w 2015 R. Kiedy to urodził mi się pierwszy synek ;) Mam 32 lata pochodzę z Krakowa i pracuje jako nauczyciel przy niepełnosprawnym chłopcu. Mam już 2 synów. W ciaze akurat udało mi się szybciutko zachodzić bo z pierwszym to bym drugi cykl a przy drugim udało się od razu. Teraz postanowiliśmy z mężem postarać się kolejny raz. Mam nadzieję że też szybko się uda, przynajmniej bardzo na to liczę. Pozdrawiam Was i trzymam za wszystkie kciuki.
Będę testować 25 i to by była super niespodzianka, bo 26.09 mam urodziny 😍

Czyli jeśli wszystko się uda będzie różnica 10 lat między dziećmi tak? Jak synek podchodzi do tematu rodzeństwa? Trzymam kciuki za dwie kreski.

U mnie wczorajsze plamienie trwało jakieś 5 godzin i cisza a już myślałam że przyszla @ po 19 dniach ale chyba nie więc Czekam cierpliwie do 15 września.
 
Witajcie ;) Jestem pierwszy raz tutaj na forum natomiast już korzystałam ze strony w 2015 R. Kiedy to urodził mi się pierwszy synek ;) Mam 32 lata pochodzę z Krakowa i pracuje jako nauczyciel przy niepełnosprawnym chłopcu. Mam już 2 synów. W ciaze akurat udało mi się szybciutko zachodzić bo z pierwszym to bym drugi cykl a przy drugim udało się od razu. Teraz postanowiliśmy z mężem postarać się kolejny raz. Mam nadzieję że też szybko się uda, przynajmniej bardzo na to liczę. Pozdrawiam Was i trzymam za wszystkie kciuki.
Będę testować 25 i to by była super niespodzianka, bo 26.09 mam urodziny 😍
aaa dobra widzę że masz dwóch synów to jednak nie ma takiej dużej różnicy bo jeszcze dochodzi środkowy. U nas jeśli pyknie będzie 8 lat różnicy i zastanawiam się jak to będzie.
 
reklama
ja byłam w tym roku na Kos 😀 wzięliśmy auto na jeden dzień i objechalismy cała wyspę. Polecam bardzo Magic Beach przy półwyspie Kefalos nigdy nie widziałam tak czystej wody, oczywiście stolicę Kos, zachód w Zia pozycja obowiązkowa naprawdę warto, najlepiej być z godzinę przed zachodem żeby zająć miejsce w restauracji z dobrym widokiem. Generalnie Grecja i Grecy są cudowni. Byłam w zeszłym roku na Krecie w tym roku na Kos i uwielbiam ten kraj. W jakim konkretnie miejscu na wyspie będziecie?

Czyli jeśli wszystko się uda będzie różnica 10 lat między dziećmi tak? Jak synek podchodzi do tematu rodzeństwa? Trzymam kciuki za dwie kreski.

U mnie wczorajsze plamienie trwało jakieś 5 godzin i cisza a już myślałam że przyszla @ po 19 dniach ale chyba nie więc Czekam cierpliwie do 15 września.
nie nie syn ma 8 lat. Urodził się w lipcu 2016 roku, ale na grupie byłam zaraz na początku jeszcze w 2015 roku ;)
Drugi syn ma 5 lat ;)
Obaj by się cieszyli jakby było rodzeństwo. Mówią, że jakby był braciszek to by grali z nim w piłkę, a jak dziewczynka to by była ich księżniczka i będą się nią opiekować, ale już przed staraniami próbowałam wyczuć temat czy jeszcze by chcieli żeby jeszcze ktoś się pojawił ;)
 
Do góry