reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Ritta ja ostatnio wręcz szlajam się z młodym, nie mogę usiedzieć w domu i przydałby się jakiś drobny, dobry chillout ze znajomymi i co jeszcze ... nie wiedziałam że kiedyś zatęsknię za pracą :szok:

Ale na drodze stoi jeszcze moje drugie ja - Matka Polka Karmicielka, Piersióweczka (czy jak to tam jeszcze ładnie można nazwać) i podpowiada mi co to będzie jak wyjdę z domu a młody nie będzie chciał mm a tylko cyca... masakra:crazy: tym bardziej że mm jadł jakiś miesiąc temu... hmm...z drugiej strony ... przecież ze zgryzoty pewnie by nie oszalał i nie zagłodził na śmierć.

czy Wy też macie takie dylematy?
 
reklama
Moja mała zaczęła się strasznie wiercić ostatnio! Wygląda jakby chciała się przekręcić z boku na bok:) No i nauczyła się łapać zabawki!:) Uwielbiam patrzeć jak się rozwija z dnia na dzień :)

a ile Twoja Maleńka ma tygodni? mój Młodzieniec właśnie wczoraj zaczął łapać zabawki (jakby łapał muchę... heheh;-)) leżenie na brzuchu nadal ma się u nas tragicznie, ale za to nóżki podnosi prawie pod samą brodę. Mata edukacyjna robi swoje, lubię patrzeć na to co Młody na niej wyprawia :-D

Jutro idziemy jeść rotawirusy :oo:
 
Amaliee jak jak Ci zazdroszczę... o... na jakieś wesele bym się wybrała, ale nie mam na razie do kogo... najbliższe w kwietniu.

Ostatnio podczytuję sobie blog Hafiji nie wiem czy któraś z Was może na nią trafiła... i wpadłam na broszurkę dla świeżo upieczonych matek z 1980 r. i jesztem w szoku... piszą o karmieniu dzieci sokami od 1 miesiąca ...:baffled: jakby któraś z Was chciała poczytać to proszę: Darmowa broszurka naszych mam i babć | Hafija.pl

Moje dziecko powinno zaraz jeść truskawki maliny jagody i pomidory.. :nerd:
 
Asia ja karmię piersią i nie mam problemu z wychodzeniem. W trakcie dnia wychodzę razem z młodym (wczoraj byłam w pracy odwiedzić, dziś idę na kawę z koleżanką), a wieczorami wychodzę od czasu do czasu i zostawiam odciągnięte mleko. Zarówno tatuś jak i babcia świetnie dają sobie radę a uważam że potrzebne jest czasem takie wyjście żeby nie zwariować...
 
ehh.. też czasem tęsknie za "tamtym" życiem, ale później widzę uśmiechniętą buźkę i jestem bardziej szczęśliwa niż kiedyś:)
Ja też odciągam mleko gdy chcę gdzieś wyjść lecz jak już muszę zostawić Małą z moją mamą to i tak cały czas myślę czy wszystko w domu ok:)

Dziewczyny, dzisiaj wieczorem wyczułam małego ruchomego guzka z tyłu główki Lilki przy lewym uszku:( wyczytałam w necie, że to powiększony węzeł chłonny. Pojawia się gdy organizm walczy z jakimś wirusem. Nie uspokoiło mnie to jednak... :/ Nie boli jej to bo jak uciskam czy dotykam tego guzka to Lilka nie reaguje. W poniedziałek pojadę do pediatry...
 
Pastelowe pewnie jest jak wyczytalas Ale lepiej dmuchać na zimne.
Mi też brakuje wyjść np do klubu potańczyć oh potanczylabym, ale przyjdzie taki moment ze będzie można i to :) teraz odciągam mleko i wychodzę czy kosmetyczka, fryzjer a dziecko ma niespełna 2mce, wieczorem jeszcze nie wychodzilismy ale wiem ze rodzice w razie czego są w gotowości :)
Wiec pewnie po nowym roku lub w sylwka coś wymyślimy :) a nie wróciła bym do poprzedniego życia, to może jest biedospane ale jestem przeszczesliwa, :)
 
Pastelowa moja Agatka tez miala taki guzek kolo uszka ale sam zniknal. Z kolei starsza coreczka do dzis dzien ma za uszami w strone wlosow powiekszone guzki i wlasnie pediayra mowila ze to wezly chlonne. zrobilo sie tak Mai po ospie. niby nic groznego.
swoja droga nie pomyslalabym ze tam sa wezly, zawsze myslalam ze to bardziej w strone szyi
 
Nadchodzą pierwsze święta mamasprzeda.pl dlatego chcemy świętować je w sposób szczególny i podarować coś od siebie innym dlatego zapraszamy wszystkich do zakupu na mamasprzeda.pl Fotogadżetów ze zdjęciem waszych maluszków. Dochód z tej akcji przeznaczymy dla dzieci, którym wsparcie na święta jest szczególnie potrzebne, przekażemy je Fundacji Dobrej Woli, która prowadzi ośrodek rehabilitacyjny dla dzieci.


Zapraszmy na Świąteczny Bazarek
MamaSprzeda.pl - Świąteczny Bazarek / Moje Pierwsze Święta


Dla starszych dzieci gadzety z napisem "Wesołych Świąt" ... naprawde fajnie jest na Boze narodzenie zrobic cos dobrego dla innych, którym troche mniej się w życiu poszcześciło.


1897909_380687202107117_3000868947318714483_n.jpg
 
reklama
Pastelowa jak tam guzek u Lilianki? Mam nadzieję że to nic groźnego?
Ostatnio zauważyłam że mój Igor wpycha sobie rączki do buzi aż po same gardło... Na pewno nie jest głodny a wpycha aż się dławi :szok: Czy Wasze dzieci też tak robią? na zęby to chyba za wcześnie...
 
Do góry