reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

a ja Wam powiem dziewczyny, że ja nie szczepię. Przynajmniej nie teraz. Nie pozwoliłam małego w szpitalu zaszczepić więc nie ma w sobie na razie nic. Może jak trochę podrośnie to go zaszczepię. Na pewno nie takiego malucha...

Córkę szczepiłam 6w1 a poza tym nie podałam jej nic. Żadne rotawirusy itp. Na ospy itp też nie zaszczepiłam bo wolę aby przechorowała (przeszła ospę w zeszłym roku)...
 
reklama
No to pocieszyłyście mnie tym skokiem rozwojowym. Będę go w takim razie przystawiać kiedy tego potrzebuje licząc na rozbudzenie laktacji chociaż z tym moim maluchem to też troche dziwna sprawa bo przykladowo w nocy obudził mnie tylko raz o 3:00 potem przed 7:00 i tak sobie teraz dalej smacznie śpi. Od południa dopiero zazynają się cyrki i spazmy i tak trwa do do wieczora. Ale dobre i to, że dziś dał mi się dobrze wyspać. Będę miała siłę na ogarnięcie jego późniejszego grymaszenia. ;-)
 
EM Ka- szkoda, że ta kosmetyczka się nie wykazała tak jak oczekiwałaś, ale przynajmniej w jakimś stopniu jesteś upiększona i na pewno lepiej się czujesz psychicznie, tak atrakcyjniej :) Ja mam tak samo :) wczoraj mi koleżanka robiła pazury (samo malowanie) przez godzinę ! No i hennę na brwi i rzęsy :) przynajmniej mogę jechać na porodówkę i nie zastanawiać się nad tym jak blado wyglądam bez makijażu, bo jednak ta henna trochę zaostrza rysy twarzy i nie wygląda się tak źle :p

Ania- Ciebie to już często te bóle męczą co ? Może jakoś na dniach się coś rozkręci :) Mnie też dziś w nocy czyściło, ale już jest dobrze. Teraz trochę boli mnie w krzyżu i czasem brzuch się dość mocno spina, ale dziś to raczej się nic nie rozkręci :) jeszcze myślę, że kilka dni poczekam :)

Sonia - Dobrze, że zachęcasz męża żeby się dzieckiem zajmował bo później się będzie wyręczał Tobą bo nie będzie miał nawyku, a teraz pewnie właśnie czuje, że tyle kobiet w domu i na pewno one się zajmą dzieckiem lepiej niż on i się dlatego wycofuje :) ale nie ma tak dobrze ! Jest tatą to niech też się wykazuje !

Alicja- no to teraz dałaś mi do myślenia z tymi paznokciami ! Mi żadna położna ani lekarz nic o paznokciach nie mówił... A teraz mam takie wypasione, kolorowe, jeszcze z takimi kuleczkami chropowatymi na jednym paznokciu... To mam nadzieję w takim razie, że dzidzia poczeka jeszcze kilka dni żebym się paznokciami nacieszyła i później je zmyję i pomaluję tylko bezbarwnym. O ile Pola poczeka :)
 
Ania a jak to dawaliście? Na zminę? Kilka na raz? Przed jedzeniem? Po jedzeniu? Bo ja zielona w temacie jestem :p

Ritta obyś miała rację :p to kiedy obstawiasz, że będziemy dłużej spać? :p Za pół roku? ;P

Joani zazdroszczę takiej długiej nocnej przerwy :p a nie budzisz się jak mały tyle śpi? Bo ja 3h się spokojnie a później to już co pół godziny patrzę ;P

Sonia to u mnie rano są cyrki, po południu spokój i wieczorem a piać te same cyrki :p
 
Animka ja na dwie ostatnie noce nie moge nazekac bo mlody spal od 21 do rana a karmienie o 21 po kapieli a pozniej o 2 i 5. Gdyby tak zawsze bylo to nie jest zle. Ale znajomej 2,5 miesieczny synek przesypia juz ciagiem 6-7 godzin wiec jest nadzieja ;)

Z tego co wiem to pazurki u rak koniecznie musza byc zmyte. U nog znajomej na porodowce tez kazali zmywac ale tam gdzie ja rodzilam dziewczyny mialy pomalowane.
 
Witajcie dziewuszki
Niby mam dziś termin ale nic się nie dzieje.
Czop dalej odpada, skurczów żadnych, nic nie boli, na rogówce na wszelki W pod tyłek podłożyłam sobie ceratkę.
Chciałabym tak jak moje dwie znajome ostatnio jak rodziły, że czop odpadł im a po 2-3 godzinach wody odeszły i poród.
Może jeszcze coś dziś chwyci, ale nie wiem za co się wziąść aby to przyspieszyć aby dla dziecka było bezpiecznie...
M dziś w pracy więc go nie wykorzystam.. dopiero wieczorem..

Jutro muszę do szpitala iść aby mnie przyjęli na zwolnienie szpitalne abym miała bo od jutra pozostaje bez niczego, ale mnie lekarz załatwił, sklerotyk, oby tylko mnie przyjęli.. zwalę winę na nich..
Zaraz zadzwonię jeszcze może dziś dyżuruje i może by dziś jeszcze udało się to zaświadczenie wypisać, bo jak nie to od jutra zapewne do porodu będę w szpitalu leżeć...:crazy:


Ania, Dorcia, Joan &&& za poród w dniu dzisiejszym :)

Cycującym wytrwałości :)

Miłego dzionka ;)
 
Wczoraj na wieczór jak mnie ten ból miesiączkowy złapał to aż się zaczęłam bać porodu i tych bóli porodowych.... Już wiem, że to niedługo i chyba wyjdziemy gdzieś jutro z narzeczonym, na jakiś obiad na miasto, może do kina, bo później to już może nie być za szybko żadnej okazji.

Dziewczyny, które chcą rodzić dziś - trzymam za Was kciuki ! A ja się piszę na poród ale najlepiej to jakoś może w połowie następnego tygodnia :)
 
Ala, kupiłam je u babki, która przywozi chemię z Niemiec i schodzą jej te krople jak świeże bułeczki. Na all są, to możesz kupić.

Animka, pewnie, że się obudziłam i sprawdzałam czy wszystko ok :-D jednak organizm sam juz się wybudza co 3h... le wstałam mimo wszystko wyspana jak nigdy.

Płytka paznokcia może być bezbarwym lak. pomalowana albo żelem aby było ją widać w całości. Ale same piszecie, że są szpitale co mają inne wymogi, więc trzeba pytać.
 
reklama
Ritta to faktycznie może nie będzie tak źle i wyśpię się szybciej niż mi się wydaje ;P

Rajo koniecznie wyskoczcie na jakiś obiad :p ba! najlepiej jeszcze dzisiaj na kolację ;P bo my planowaliśmy ostanie wyjście w weekend a w piątek urodziłam :p
 
Do góry